Sleduj nás

Paulus: Že je Tichota o tři třídy výš než já? Ať si plácá, co chce, já budu připravený

Paulus: Že je Tichota o tři třídy výš než já? Ať si plácá, co chce, já budu připravený
Zápasník Jakub Tichota se blýskl na turnaji OKTAGON 30, kde zvítězil na body proti polskému bojovníkovi Dawidovi Karetovi. Pomstil tak domácí zápasníky Růžičku i Gabala, které šikovný Polák porazil. Po souboji si Tichota ukázal na Romana Pauluse a Ivana Buchingera. Co si o tom oba myslí?

Paulus sice naznačoval, že by se s Tichotou rád utkal, ale do nejbližšího duelu by chtěl spíš Karetu. “Ano, je pravda, že jsem po zápase s Gabalem zmiňoval Tichotu a Karetu. To ale ještě neznamená, že jsem je oba vyzýval. Myslel jsem si, že by tyto zápasy mohly dopadnout. Po bitvě jsme se s týmem shodli, že by můj nejbližší soupeř měl být spíše Kareta. Kuba se po své výhře vyjadřoval tak, jak se vyjadřoval. Uvidíme, co z toho vznikne, a jaký zápas bude dříve. A že tvrdí, že je o tři levely výše? OK. Však ať si chlapec říká, co chce. Já budu připravený,” reagoval Roman Paulus.

Podobně reagoval i Ivan Buchinger, o kterém Tichota prohlásil, že ho pošle do důchodu. “Čekal jsem to a beru to tak, že je to normální věc. Když se někdo chce stát tím nejlepším, tak musí přejít přes mě. To v podstatě zažívám celý život od té doby, co dělám MMA. Stejné to bylo i v Rusku a jiných organizacích, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců já mám opasky, takže jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový,” komentoval Tichotovo sebevědomí Buchinger.

Tak uvidíme, jakého soupeře Tichotovi OKTAGON nakonec vybere. Máte tip?

Další články