Sleduj nás

Paulo Costa potvrzuje, kdo bude jeho příští soupeř. Tohle si nikdo nenechá ujít

Paulo Costa potvrzuje, kdo bude jeho příští soupeř. Tohle si nikdo nenechá ujítFOTO: UFC

Paulo Costa potvrdil, že akorát probíhají jednání se soupeřem, se kterým může předvést v klidu i potenciální zápas roku.

Co bývalý titulový vyzývatel s brazilskými kořeny podepsal v UFC novou smlouvu, slíbil, že začne doručovat kvalitní utkání a zároveň si dojde pro titul šampiona. Svá slova by rád začal naplňovat hned, jak to bude jenom možné, a proto už teď svolil k jednáním s hladovým švédským Vlkem Khamzatem Chimaevem.

Jak Paulo Costa potvrdil pro server Combate, jednání se pomalu dala do pohybu a v následujících dnech, nejpozději však týdnech, bychom měli znát verdikt, zdali došlo k oficiální dohodě. S předstihem však můžeme říct, že to vypadá, že tento duel chtějí obě strany, a tak by s realizací neměl být problém.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nemohu o tom zatím nějak víc mluvit, ale jistá oťukávání již proběhla s tím, že by Khamzat Chimaev měl být můj příští soupeř. Vše bude řešit UFC, z mé strany není nikde problém. Naopak tuto výzvu vítám s otevřenou náručí a rád Khamzatovi ukážu, že ve střední váze nemůže mít takové silné řeči, jaké měl ve veltru,“ prohlásil Costa.

A termín? „Zatím to vypadá na léto, pravděpodobně červenec. Můj protivník se teď oddává ramadánu, takže ani netrénuje, potom něco nabere a já ho vypnu… Já a Khamzat jsme schopni předvést ten nejlepší zápas roku. Viděl jsem, jak se řezal s Burnsem, kde měl ještě štěstí. To já mám daleko větší sílu. Já když ho trefím, tak půjde k zemi. A věřím tomu, že právě tak to bude,“ predikoval Costa.Další články