Sleduj nás

Paulie Malignaggi láká Conora k souboji „holých kloubů“: Jsi svině a víš, že bys dostal

Paulie Malignaggi láká Conora k souboji „holých kloubů“: Jsi svině a víš, že bys dostal

Poté, co Conor McGregor ukončil svou MMA kariéru, se vyrojila celá řada otázek, co dalšího by vlastně mohl dělat. Jak jsme uvedli v nedávném článku, všechny indicie nás spojují s boxem, z čehož nemůžeme vyloučit ani Bare Knuckle Fighting Championship, kde působí Notoriousův starý rival Paulie Malignaggi.

Pokud si dobře vzpomínáte na dobu, kdy se Conor připravoval na boxerský zápas s Floydem Mayweatherem, najal si k tomu lidi, co by ho mohli nejlépe připravit. Malignaggi byl tehdy jako zkušený borec jasnou volbou, avšak z původního přátelství se nakonec stala rivalita, jež se pomalu začíná přibližovat k „Bad Blood“.


McGregor tehdy v rámci jednoho ze sparingů Malingaggiho knokautoval, což byl vlastně takový začátek nenávistného příběhu, o němž jsme nejen my už aspoň jednou psali.

Tentokrát však nastává příležitost, kdy by si to oba borci mohli regulérně vyříkat, a to v podání organizace Bare Knuckle, která irskému bojovníkovi nabízí opravdu lukrativní podmínky smlouvy. Je jenom na Conorovi, jak se rozhodne.


„Co vám k tomu mám říct. Conor je svině, co je posraná až za ušima. Ví, že kdybychom se potkali tváří v tvář v ringu, tak by jeho hlavu museli potom na měsíc schovat do ledničky, aby se z toho zregeneroval. Je čas k vyřízení starých účtů. Bare Knuckle - čekám!“ uvedl Malignaggi.

A podobně čekáme i my. Conor dává veřejně najevo, že se připravuje na zápas, bohužel ale stále nevíme, na jaký to bude.


Další články