Sleduj nás

Patrik Kincl zhodnotil dominanci fenomenálního Soldiče! Vémola se prý bude odvetě s ním vyhýbat

Patrik Kincl zhodnotil dominanci fenomenálního Soldiče! Vémola se prý bude odvetě s ním vyhýbat
Turnaj KSW 65 potvrdil, že Roberto Soldič je jednou z největších hvězd mimo UFC. To, s jakým přehledem přejel legendárního Mameda Khalidova, muselo přesvědčit snad všechny pochybovače.

Šampiona obral o titul knockoutem ve druhém kole a na cestu mu způsobil mnohočetné fraktury v obličeji, které musely být opraveny operací.  Výkon Patrika Kincla, který dokázal chorvatskému Robocopovi vzdorovat do třetího kola, tak dostává úplně nový rozměr. Nynější bojovník OKTAGONu okomentoval titulovou bitvu na svém instagramovém profilu.

„Chodí mi hodně otázek na zápas Soldič vs. Khalidov a nejlépe asi odpovím zde. Byť jsem se s Mamedem na žíněnce nepotkal, tak jsem podobný výsledek očekával. Soldič je prostě špička a jsem rád, že jsem se s ním mohl v KSW potkat. Hodně věcí jsem si z toho zápasu odnesl. Všímám si, že mi teď u hodně lidí fight se Soldičem zvýšil kredit. Já to tak asi nevnímám. S prohrou jsem se sice smířil, ale šel jsem vyhrát titul a odešel jsem poražen. Mohl jsem to mít sice dobře rozehráno, dokázal jsem vyhrát jedno kolo, ale to je prostě málo a historii tohle moc nezajímá. Teď jsem na dalším tažení a vše chci zúročit v únoru! A jestli teď vypadá výrok o malém srdci uboze, tak se těšte na tu kličkovanou a výmluvy, co teprve přijdou.“

Patrik závěrem svého prohlášení naráží na Karlose Vémolu, který okomentoval jeho prohru se Soldičem právě výrokem o malém srdci a nedostatku odhodlání dotáhnout dobře rozjetý zápas do vítězného konce.

Výmluvy a kličkování očekává hvězda ASA při snaze o odvetu za památný zápas ještě pod vlajkou XFN. Hodně vyrovnaný duel vyhrál Terminátor na body, ale Patrik byl ve třetím kole hodně blízko triumfu.Další články