Sleduj nás

Patrik Kincl reaguje na zrušení odvety s Vémolou: Že odstoupí, jsem tušil už delší dobu

Patrik Kincl reaguje na zrušení odvety s Vémolou: Že odstoupí, jsem tušil už delší dobu
Patrik Kincl tuší, že Vémolovo odstoupení z titulového duelu není náhoda. Celé si to dopředu důkladně naplánoval.

Ačkoliv se nyní Terminátor nachází v nemocnici, kam se dostavil minulý týden se silným zánětem, stále jeho odstoupení ze souboje vyzařuje jisté pochybnosti. Buďto se o své tělo nestaral, anebo odstoupil úmyslně. V každém případě ke svému domluvenému duelu nepřistupoval profesionálně a fanoušky, co si zakoupili lístky, připravil o největší tuzemský MMA turnaj roku.

Patrik Kincl a jeho reakce


„Je to pro mě hodně nepříjemné. Po zápase s Alexem jsem i přes zranění nastoupil zpět do přípravy, která mě stále hodně času, energie a peněz,“ vypisoval šampion Kincl na svých sociálních sítích.

„Určité signály jsem měl už delší dobu. Např. v tváří v tvář sám Vémola zmiňoval nějaký březnový termín. Vše jsem bral jako nějakou psychologickou hru. Teď se ale moje obavy potvrdily. Jsem přesvědčen, že hospitalizace v nemocnici není hraná záležitost a rozhodně to nebude jen nějaká rýmička. Jsem ale také přesvědčen, že si za to muže sám,“ míní.


„Jako profesionální sportovec by se o sebe měl člověk starat na 100 %. Všichni jsme měli možnost sledovat jeho různé večírky v době přípravy, které se rozhodně neshodují s kvalitní regenerací. Zranění jsou v MMA dost častá, sám s tím mám své zkušenosti, ale tady se podle dostupných informací řeší jedna a ta samá věc,“ poukazoval na Vémolovy potíže se záněty, které neřeší poprvé.

„Ono to sice na soc. sítích vypadá hrozně cool, když člověk vyběhne z nemocnice a hned zamíří do tělocvičny, ale pak to dopadá přesně takhle. Byl bych rád, aby si to uvědomili ti, kteří tenhle styl tolik obdivují a chtěli by to napodobovat. Doléčení a regenerace je součást tvrdé přípravy!“ apeloval nejen na Karlose, ale i ostatní bojovníky.


„Upřímně nevím, co teď bude… Jsem z toho už otrávenej. Tenhle zápas chci čtyři roky a zase z toho sejde. Nejdřív jsem se k němu měl probojovat v rámci XFN, a když už měl být, tak Vémola utekl. Pak jsem dostával vzkazy, že jsem v jiné organizaci, a tak jsem nakonec skončil v Oktagonu, kde jsem nejdříve vybojoval a pak i obhájil titul. Pro ten zápas jsem udělal maximum. Teď je otázkou, jestli se o to ještě snažit a zůstat v 84 nebo se soustředit na nový projekt v 77. Oboje mít nemůžu,“ dodal Kincl.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA