Sleduj nás

Patrik Kincl podrážděně reagoval na Vémolův oznámený zápas v Liberci

Patrik Kincl podrážděně reagoval na Vémolův oznámený zápas v LiberciFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola usoudil, že pro něho bude nejlepší, když si dá měsíc před zápasem s Patrikem Kinclem zahřívací boj ve smluvené váze do 88 kilogramů. Po tak vážné infekci, kdy bojoval o holý život, jeho rozhodnutí ovšem nikdy nechápe… zejména pak Patrik Kincl.

Královehradecký bojovník doslova oněměl, když se dozvěděl, že kvůli Vémolovi zrušil svoji účast v pyramidě Gamechangeru, aby mu následně bylo řečeno, že Terminátor bude jen měsíc před smluvenou odvetou riskovat své zdraví v dalším zápase (soupeř pro turnaj v Liberci bude ještě odhalen, pozn. red.).

“Tak co, bere ho ještě někdo vážně?“ ptal se Patrik Kincl. „To bylo žvástů o tom, jak mám ten titul půjčenej, jak si pro něj hned dojde apod. To celé podtrženo nádherným rozhovorem z nemocnice pro deník Sport. Jeho brněnské vystoupení po mé obhajobě mělo znít spíše takhle: ‚Seru z Patrika Kincla.‘


Když mi OKTAGON o tomhle zápase řekl, tak jsem zrovna neskákal radostí. Možná Karel počítal s tím, že cuknu a půjdu na Gamechanger a jemu se tak uvolní cesta pro můj titul…

Na květen je připraven náhradní soupeř, takže přípravu budu ladit spíše tímhle směrem a pak vyzvu Brita. Vejmluva ať si klidně utíká dál a odveta proběhne až u soudu,” napsal současný šampion střední váhy na svých sociálních sítích.


Patrik Kincl tedy očividně není ochoten už nic ponechávat náhodě. V květnu chce mít za všech okolností zápas, a proto si s vedením Oktagonu domluvil případného náhradníka, kdyby Karlose třeba kvůli dubnovému zápasu potkalo nějaké zranění, jež by mu znemožnilo účast v titulovém boji.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články