Sleduj nás

Patrik Kincl odhalil důvody, proč si znova vybral odvetu s Vémolou

Patrik Kincl odhalil důvody, proč si znova vybral odvetu s VémolouFOTO: OKTAGON

Patrik Kincl přiznal, co hrálo hlavní roli v rozhodování o jeho budoucnosti, která zahrnuje nový pokus o realizaci odvety s Karlosem Vémolou.

Královehradecký bojovník si mohl vybrat mezi penězi z Gamechangeru a dalším pokusem o realizaci odvety s Karlosem Vémolou. Současný šampion střední váhy OKTAGONu si zvolil druhou možnost, protože se už více než čtyři roky snaží ukončit jeden velký příběh, ve kterém byl svým protějškem mnohokrát nepříjemně uražen. 

„Měl jsem v hlavě myšlenku, že když půjdu do Gamechangeru, tak změním přístup, začal bych MMA dělat pro peníze, což je cesta do pekel. Dokud to v sobě mám, chci jít za tím, co mě zajímá, co mám v hlavě. Další věc je, což si nebudu nalhávat, váha by byla velký problém,“ svěřoval se Patrik serveru kaocko. 


„Jsem přesvědčený o tom, že bych ji dal. Nastavil bych si režim, který bych vydržel, ale bylo by to náročný. Veškerá energie by směřovala na tréninky a doma bych nefungoval. Mám dceru, které je dva a půl roku, chci s ní trávit čas, chci být s ní aktivní. Chci doma normálně fungovat a nebýt jen jako zelenina. Mám rodinu, nechci vše dávat jen do tréninku a diety,“ přidal. 

Z předešlých zkušeností ovšem ví, že právě oznámený a naplánovaný duel s Terminátorem není zárukou, že k němu skutečně dojde. Přeci jen Karlos bojoval se silnou infekcí, která ještě může mít svou dohru… 


„Dlouhou jsem to měl padesát na padesát. Řešil jsem to samozřejmě s lidmi, kterým věřím. Ať to byl trenér Dušan Macák, mentor Luboš Stehlík, manželka. Spousta lidí mi říkala, že by volili cestu Gamechangeru, protože pro odvetu jsem udělal maximum a nevyšlo to. Oni se přiklání k tomu, že na odvetu zase nedojde, ale já jsem naivní blbec, řekl jsem jim své argumenty pro odvetu, argumenty ohledně rodiny a váhy, takže to pochopili. Bylo to padesát na padesát, ale poslední chvíle rozhodly, že odvetu beru jako osobní záležitost,“ sdělil Kincl serveru kaocko. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články