Sleduj nás

Patrik Kincl: Laso z UFC? Už to mám nastavené trochu jinak, navíc tam neplatí až tak dobře

Patrik Kincl: Laso z UFC? Už to mám nastavené trochu jinak, navíc tam neplatí až tak dobřeFoto: OKTAGON MMA

UFC je obrovská meta, která se jen těžko odmítá, přesto by dneska Patrik Kincl musel hodně dlouho přemýšlet, zdali by mělo cenu tam přestoupit.

Jelikož Patrik Kincl přemohl Terminátora Karlose Vémolu, potvrdil tím status současné jedničky Oktagonu a spolu s tím se opět otevřelo téma možného přestupu do UFC. Žádná nabídka zatím není na stole, ale nevylučuje se, že by nemohla přiletět. Jak by se ale Patrik v takovém případě rozhodoval?

"Tato eventualita tady kdysi byla, bylo to nahozeno. Nyní to nechávám plynout, uvidíme. Já obecně se za tím už neženu, neříkám si, že tenhle zápas musím vyhrát, abych zabojoval o UFC, pak budeme zase v kontaktu, hned to začneme ladit," svěřil se Kincl serveru kaocko.cz.

Všichni chceme být úspěšní, dobře si vydělávat a zároveň trávit čas s rodinou. Pokud Patrik zůstane v Oktagonu, všechny tyto tři položky si splní, kdyby ale přešel do UFC, finančně by si jako nováček v této organizaci moc nevydělal. Navíc by se odloučil od pokladu, který má doma, což by ho dost mrzelo.

"Už to mám hozený maličko jinak. UFC je náročné, musel bych se připravovat v zahraničí dlouhodobě a UFC zase neplatí tak dobře, abych mohl vzít holky a mohli jsme žít jako lidi a ne někde v tělocvičně. Nechci zmizet od dcery, chci ji vidět růst. Sám jsem vyrůstal bez táty, nechci, aby tohle zažívala ona," přiznával, že by rád své dceři dopřál to, co on sám neměl.


"Kdyby nabídka přišla, uvažoval bych o tom. Teď dělám frajera, že to mám uzavřený, ale napíše matchmaker UFC, že bychom to zase otevřeli, já nebudu dva dny spát a budu přemýšlet pro a proti. Bylo by to stoprocentně něco zajímavého, ale nebudu se aktivně za tím hnát. Když to přijde, budu to rozsekávat, ale abych za nimi teď běhal, že jsem vyhrál, to ne," citoval server kaocko Kinclova slova.


Další články