Sleduj nás

Patrik Kincl: Karlos Vémola sype! Antidopingové testy jsou nutností!

Patrik Kincl: Karlos Vémola sype! Antidopingové testy jsou nutností!
Existují chvíle, kdy i soupeři spolu jdou ruku v ruce. Alex Lohoré a Patrik Kincl se vzájemně shodují, že Karlos Vémola sype, což je třeba zastavit.

Lohoré a Kincl si byli na turnaji Oktagon 35 titulovými protivníky, v boji si nic nedarovali, ale pokud jde o názory mimo klec, v těch se shodli.

Francouzský bijec před pár dny otevřel téma ohledně nutnosti zavedení antidopingových testů, aby toho lidé, jako je především Karlos Vémola, nemohli využívat. A čirou náhodou v tomto požadavku našel u dalších významných bojovníků pochopení.

„Karlos je člověk, který tu konstantně porušuje pravidla a vysmívá se práci, kterou se my ostatní snažíme dělat poctivě. Já nejsem nastřelený z věcí, které on užívá v ohromné míře. A určitě to dělá mnoho let,“ byl si Lohoré jistý.

„Uvědomuji si, že je tady Karlos jednou z největších hvězd, ale pokud se chce Oktagon opravdu jako organizace posouvat dopředu, potřebují po vzoru UFC nebo Bellatoru zavést antidopingové testy. Na veřejnosti to nevypadá dobře, pokud máte za šampiona dopingového krále,“ opřel se do Terminátora, jenž nyní vládne divizi do 93 kilogramů.


karlos vemola svatba mma

Vémola sype, souhlasí Patrik Kincl


Pomalu všichni vidí, že Terminátor vstupuje do zápasů se značnou hmotnostní převahou. Je to dáno tím, že vždy shazuje opravdový ranec, načež se vrátí na svou optimální váhu. Bez užívání zakázaných suplementů je něco takového údajně nemožné.

„V tomto názoru (ohledně dopování) stojím jednoznačně za Alexem,“ vyjádřil se Patrik Kincl pro deník Sport. „Nemohu tomu vůbec nic vytknout. I já jsem trval na tom, aby se začalo testovat, takže uvidíme, zdali se do budoucna něco změní,“ řekl.

„Karel do každého zápasu shazuje neuvěřitelné množství kil. Čím více kluků o tom bude mluvit, tím větší je šance, že později k nějaké změně dojde,“ hodlá s napětím vyčkávat, jak se věci do budoucna vyvinou a zdali i Oktagon sáhne k povinnému testování zápasníků.


https://top-fight.cz/oktagon-mma/lohore-vemola-urcite-sype-jak-si-jinak-vysvetlit-ze-mel-v-zapase-o-20-kilo-vic-nez-ja/

Další články