Sleduj nás

Patrik Kincl je jedním z nejlepších bojovníků v Evropě, zní z Polska. Nyní ho čeká bitva o pás

Patrik Kincl je jedním z nejlepších bojovníků v Evropě, zní z Polska. Nyní ho čeká bitva o pás

Královehradecký rodák a nový zástupce v řadách KSW Patrik Kincl bude mít brzy velkou příležitost, jak proslavit nejen sebe samotného, ale i celou Českou republiku na mapě. Již v září ho totiž čeká bitva o titul velterové váhy a celá Evropa už teď žasne, s kým že se to šampion Roberto Soldić utká.

„Je to jeden z nejlepších bojovníků v Evropě. Patrik Kincl se v posledních letech prezentoval skvělými výkony a po bojích v XFN nebo ACB si konečně našel cestu k evropskému vůdci MMA, tedy ke KSW,“ zaznělo například na stránkách mma.pl, která jako jedna z prvních tento zápas ještě před oficiálním oznámením vyhlásila.

„Příchod Patrika Kincla pro organizaci znamená vůbec nejzajímavější posilu za poslední dobu. Kincl totiž nejednou ukázal, že umí být extrémně nebezpečný v každém zápase,“ přidával svou chválu web sportowefakty.wp.pl, který se rovněž domnívá, že český bojovník velterovému šampionovi může dobře zatopit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Patrik je velkou hvězdou české scény, kde z posledních deseti zápasů prohrál jenom jeden. Bojoval zejména ve střední váze, nyní se vrací do divize 77 kilogramů,“ napsali na inthecage.pl.


Podíváme-li se však na názor z té druhé strany barikády, pak tu máme třeba komentáře přímých fanoušků Roberta Soldiće, kteří mají svého oblíbence dobře následovaného, a z jejich dlouhodobých úsudků se dá vyčíst, že by si chorvatský mistr případnou výhrou nad Kinclem mohl vysloužit i lístek do UFC. Je mu 24 let, doprovází ho obrovský potenciál a své soupeře ničí drtivou silou knokautu (skóre 16-3-0, 14 výher formou KO/TKO).

„Soldić už v Evropě nemá co dělat, jenom tu zabíjí svůj potenciál. Doufám, že tento zápas bude v KSW jeho poslední,“ napsal jeden z jeho příznivců.

Titulová bitva mezi Kinclem a Soldićem je vypsána na pět kol. Uskuteční se na turnaji KSW s pořadovým číslem 50, který se koná 14. září na největším britském stadionu, tedy ve Wembley. Půjde o obrovskou show, v níž půjde nejen o titul velterové váhy, ale také o pásy váhy těžké či polotěžké.Další články