Sleduj nás

Patrik Kincl bude bojovat o titul. S Vémolou, nebo bez něj

Patrik Kincl bude bojovat o titul. S Vémolou, nebo bez něj
Oktagon si pro případ nouze přichystal záložní plán, pokud by zdravotní stav neumožnil Terminátorovi nastoupit do titulového zápasu s Patrikem Kinclem. 

Toto je scénář, který veřejnosti v současné chvíli prezentuje šéf největší tuzemské organizace Ondřej Novotný. Ten sice pořád věří, že se Karlos stihne do konce roku dát do kupy, ovšem kdyby ne, fanoušci o titulový duel nepřijdou.

„Zajímavou variantou by pro tuto chvíli mohl být Aleksandar Ilič. Myslím si, že všem, kteří měli kecy, že je to potrava, pár týdnů poté ukázal, že to moc potrava není. Podle mě už si to nikdo nemyslí. Joker je rozhodně zajímavá varianta,” odpovídal Novotný na dotaz, zda by případně do boje s Kinclem mohla zasáhnout náhrada.

Jak je na tom Terminátorův zdravotní stav?


V podstatě se příliš mnoho nových věcí zatím neví. Karlos stále bojuje se zánětem, který jej dokonce ohrožoval na životě. Do nemocnice dorazil za pět minut dvanáct.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Ano, je pravda, že je KTV aktuálně v péči lékařů. Bojuje se silným zánětem, ale všichni věříme, že bude brzy zpět v tréninkovém režimu. Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, ovšem více se k současnému zdravotnímu stavu nebudeme vyjadřovat,” informoval portál fightlive Vémolův mediální zástupce Aleš Rataj.

Patrik Kincl se chysta na zivotni zapas Patrik Kincl

Kincl: Je naprosto hrozné nic nevědět


Současný šampion střední váhy Oktagonu je teď bohužel ve velké nejistotě. Celou dobu jej doprovázel zdravý bojový zápal, chtěl odvrátit svou čtyři roky starou prohru, dnes ale vůbec neví, zdali na odvetu s Karlosem dojde.


„Tohle je rozhodně dost nepříjemná situace nejen pro Karla, ale i pro mě, protože jsem fakt motivovanej jako nikdy v kariéře, dřu, jsem dennodenně rozbitej a je to něco, co mě může nahlodat…,“ popisoval královehradecký bijec.

„Bude ten zápas vůbec?“ nadhodil otázku. Odpověď mu ale stoprocentní nikdo nedal. „Má to cenu takhle teď makat? Nebylo by lepší zase ubrat a schovat si to na pozdějc, kdyby se ten zápas měl odložit?“ přemítal. „Nechci si to připouštět a prostě to dojedu do toho třicátého…“ přiznal se sklopenou hlavou.

Další články