Sleduj nás

Kdo neseděl, nikdy to nepochopí! vysvětluje Michal Kotalík svůj vztah s pašeračkou Terezou

Kdo neseděl, nikdy to nepochopí! vysvětluje Michal Kotalík svůj vztah s pašeračkou Terezou
Spojila je silná a podobná zkušenost, kterou prožili. Odnětí svobody je pro každého extrémní zážitek, a jak Michal Kotalík správně podotkl, kdo to nezažil, těžko to pochopí.

Bojovník OKTAGONu pykal za mladickou nerozvážnost, kdy při obraně přítelkyně trošku upravil fasádu drzounovi, který ho neváhal nabonzovat. Jak to obvykle bývá, status profesionálního bojovníka Kotalíkovi u poroty příliš plusových bodů nepřidal a nadějný bijec mazal za katr.

Výsledek? Tři a půl roku života mezi lidmi, se kterými nechcete strávit ani jedno odpoledne.


„Slyšel jsem tu legendární větu, že jsem chodící zbraň a ta má být vždy zajištěna. Kdybych prý hrál fotbal a nedělal MMA, odešel bych s podmínkou.“

Tereza Hlůšková a Michal Kotalík tvoří pár


Otočíme list a přesuneme se do pákistánské věznice Kot Lakhpat. Tereza Hlůšková si zde odseděla dlouhé čtyři roky, což je v podmínkách, které připomínají film Půlnoční expres, opravdu věčnost.

Šestadvacetiletá dívka může za tuto zkušenost poděkovat zásilce heroinu, která se jí, jak sama říká, záhadně objevila v zavazadle. Kdyby se jednalo o pár gramů, dá se této hypotéze věřit, ale u devíti kilogramů dostává její příběh vážné trhliny.


Pro Terezu vše dopadlo asi nejlepším možným způsobem, protože podle soudu zacházeli celníci s drogami nestandartním způsobem, a tak nemusela sympatická Češka odsedět plnou palbu.

hluskova modelka

V dubnu se Tereza vrátila do své rodné vlasti a zdá se, že se jí kromě práce servírky podařilo najít i lásku. Jejím vyvoleným je Michal Kotalík, který disponuje podobnou zkušeností.

Návrat do normálního života je pro oba nyní naprostou prioritou a podpora člověka s podobnou životní zkušeností může oběma jen pomoct.


Tereza nyní pracuje jako servírka a Michal bude za chvíli válčit na Štvanici, kde měl i svůj poslední MMA zápas. Tak uvidíme, jak mu jde nový vztah k duhu a zda mu zbyde dost energie na trénink.

tereza hluskova prace

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu