Sleduj nás

Pán všech slonů! Karlos Vémola se hodlá obdarovat největším suchozemským savcem. Bude na něm jezdit po Praze

Pán všech slonů! Karlos Vémola se hodlá obdarovat největším suchozemským savcem. Bude na něm jezdit po PrazeFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola je chovatelem lvů, žraloků, krokodýlů, klokanů, mývalů a v neposlední řadě by mohl být také chovatelem slonů.

Motivace je veledůležitou součástí každého sportu a takový Karlos Vémola se do svých zápasů motivuje tím, že si po nich v případě výhry vždy něco koupí. Tím novým dárkem, jak pro CNN Prima News odhalila jeho žena, by mohl být ten největší suchozemský savec planety, o jehož pořízení se ve Vémolandu poslední dobou hodně často diskutuje.

„Teď jsme se s Karlosem vrátili z Thajska a největším zážitkem byli sloni. Nikdy bych tomu sama nevěřila, že mi zrovna toto zvíře přiroste tolik k srdci,“ prozradila Lela.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Opravdu moc se mi líbili a určitě by bylo pěkné mít jednoho i doma. Jen tedy nevím, kam bychom ho dali, nemáme tu tolik místa. Jedině, že by nám Karlos koupil nějaký pozemek, pak by to dávalo smysl… Každopádně se o pořízení slona stále teď u nás doma bavíme,“ svěřila se.

Vémola: Slon je mé vysněné zvíře

Aby nemluvila jen Lela, svůj názor přidal nedávno do oběhu i sám slavný Terminátor, který v pořadu OKTAGON Hype prozradil, jak moc po slonovi touží. Ve zkratce by se dalo říct, že brzo vážně bude součástí Vémolandu.


„Slon je mým vysněným zvířetem, které bych si jednoho dne velice rád pořídil. Mám doma všechna možná zvířata, ale slona ještě ne,“ řekl Vémola. 

„O mně je všeobecně známo, že miluji extrémy. No a co může být větším extrémem, než je slon? Budu na něm jezdit po Měchenicích a řvát Guten Tag!“ smál se.

„V každém případě jsem zodpovědný chovatel, a tak si jen tak nedovolím vzít zvířata někam, kde by strádala. Pro slona by byla ideální farma s nějakým větším pozemkem. To jsem si dal za cíl a teď si jdu za ním,“ odhalil Vémola, který k naplnění tohoto snu nemá daleko. Možná to přijde už po případné výhře nad Langerem a možná až po odvetě s Attilou. O správnou motivaci je však postaráno.  Další články