Sleduj nás

Paddy Pimblett se vrací! Kosti se mají lámat 10. prosince

Paddy Pimblett se vrací! Kosti se mají lámat 10. prosince
Perspektivní a divácky atraktivní bijec Paddy Pimblett má oficiálně domluvený zápas na turnaji UFC 282 na kartě u Jiřího Procházky.

Liverpoolský zápasník, jenž aktuálně obývá vody lehké váhy, ač se tomu mnozí díky jeho stravovacím návykům dost diví, se postaví proti soupeři, který v UFC působí již pět let. Je jím čtyřiatřicetiletý Američan Jared Gordon, jehož celková bilance čítá 19 výher a 5 porážek. Ve svém posledním zápase (20. srpna) na body porazil Leonarda Santose.

Paddy Pimblett nasazuje dietu


„Jsem rád, že mi UFC vyhovělo a dalo mi zápas na prosinec, jak jsem si přál. Tím pádem budu mít hezké Vánoce. Jednak mi neunikne slavnostní hostina, ale také se jednak konečně dostanu do oficiálního žebříčku lehké váhy. Takže 10. prosince, přátelé. Zlomím Gamrotovu vůli a možná uslyšíte i praskání kostí,“ zasmál se Pimblett po oznámení svého zápasu v rychlé reakci pro ESPN.

https://twitter.com/The_MMA_Media/status/1583776116694691841?s=20&t=MsUo_-75XaPhehgjn8vyCw

Turnaj UFC 282 se nám tedy hezky začíná plnit. Dana White navíc potvrdil, nyní již oficiálně, že Jiřímu Procházkovi s Gloverem Teixeirou bude patřit hlavní zápas večera. Galavečer doplní i následující dvojice: Chris Daukaus vs. Jairzinho Rozenstruik, Jan Blachowicz vs. Magomed Ankalaev, Darren Till vs. Dricus Du Plessis, Santiago Ponzinibbio vs. Robbie Lawler či Alexander Gustafsson vs. Ovince St. Preux. Přidáme-li i Paddyho Pimbletta, můžeme se v podstatě bavit o turnaji roku.

Další články