Sleduj nás

Overeem se vrátí na scénu v listopadu

Overeem se vrátí na scénu v listopadu

Alistair Overeem se po dvou těžkých porážkách, které mu uštědřil Nganou a Blaydes, pokusí vrátit do hry na listopadovém UFC Fight Night 141. Holandská legenda, která vlastní tituly DREAM a Strikeforce, se na tento zápas připravuje v Elevation Team Colorado po boku svého posledního přemožitele Curtise Blaydese.

Ten má na stejné akci hlavní zápas proti Francis Nganou. Alistar je momentálně osmička těžké váhy a pokus posunout se do top pět mu bude znepříjemňovat nováček v UFC Sergey Pavlovič.

Alistair Overeem po dvou těžkých porážkách


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tento, v profesionální kariéře, neporažený ruský bohatýr je šampionem Fight Nights Global, má na kontě dvanáct výher a z toho devět TKO, KO. Všech ukončení dosáhl v prvním kole, takže je jasné, že pro Overeema, který má často pomalejší vstup do zápasu, bude první kolo kritické.

Akci bude hostit Cadillac Arena v Pekingu. Další potvrzený zápas je Jessica Aquilar proti Weili Zhang, nebo Rashad Coulter proti Yaozong Hu.Další články