Sleduj nás

Overeem: Pokud se Jones utká s Ngannouem, pak Predátor padne

Overeem: Pokud se Jones utká s Ngannouem, pak Predátor padne

Aktuální šampion polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones si začal opět hrát s myšlenkou, že konečně nastala ta správná chvíle k přesunu do těžké váhy.

Za soupeře si jindy neohrožený americký válečník zvolil jednu z nejtěžších možností, jakou si v současné chvíli vůbec vybrat lze.  Jones si ukázal prstem na Francise Ngannoua a dle pokračující slovní války na Twitteru bychom se vůbec nemohli divit, kdyby oběma borcům Dana White předložil zápasnickou smlouvu.

Jak by ovšem duel takovýchto rozměrů vypadal? MMA komunita i bookmakeři věří, že právě s tímto krokem by „Bones“ přestřelil a že by se stal další z obětí, která podlehne drtivé KO síle mocného kamerunského Predátora.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Francis Ngannou v UFC

Jak tomu už bývá zvykem, názory můžeme poslouchat z obou stran barikády a jednu z tipujících výjimek například představuje zkušený veterán z těžké váhy Alistair Overeem. Ten se zaměřuje zejména na to, že by v takovémto souboji záleželo hlavně na taktické připravenosti, a tudíž by Jones vyhrál.


„Sledoval jsem tu jejich roztržku online a musím říct, že bych se na ten zápas moc rád podíval. Rozhodně si myslím, že by Jones vyhrál. Tyhle věci se rozhodují v hlavě a Jon je taktický génius,“ promluvil Overeem na stanici ESPN, kde naznačoval, že je současný král polotěžké váhy velmi inteligentní bojovník. Jeho reputaci pouze kazí prohřešky, kterých se dopouští mimo oktagon UFC.

„Abych byl ale upřímný, tak si myslím, že se toho zápasu nedočkáme. Teď má bojovat o titul Miocic s Cormierem, což znamená, že by duel mezi Jonesem a Ngannouem nebyl o pás. V takovém případě by Jon příliš moc riskoval na úkor malé odměny,“ doplnil nizozemský bojovník.


Další články