Sleduj nás

Ortega není můj nejtěžší soupeř, svěřil se Holloway, který plánuje utišit pochybovače

Ortega není můj nejtěžší soupeř, svěřil se Holloway, který plánuje utišit pochybovače

Šestadvacetiletý zápasník z pérové váhy, který se nese na vlně dvanácti výher v řadě, plánuje již během nadcházejícího víkendu uzavřít pusu všem pochybovačům, co mu nevěří. Jim se ale nemůžeme divit, protože někoho jako Briana Ortegu ještě nepotkal. 

Říká se, že to má být největší duel, jaký kdy pérová váha zažila, a možná na tom něco bude. Proti sobě se střetnou dva borci, jež si už teď nic nedarují. Max se pokusí o další úspěšnou obhajobu, Brian se pro změnu chce za každou dostat na jeho trůn.

Ve zmínce s jeho kalifornským soupeřem, jemuž se v MMA světě přezdívá také T-City, je nutno dodat, že v UFC drží rekord šesti ukončení za sebou. Někteří jej dokonce přezdívají králem submisí, jelikož jsou soupeři proti němu velmi často donuceni se vzdát. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Brian Ortega si věří

Nicméně vzdávání je něco, co Holloway rozhodně neplánuje, je to spíše naopak. „Přijdu tam a budu dělat to, co mi jde nejlíp - prát se ze všech sil,“ ubezpečil stále mladý bojovník s havajskými kořeny, jehož poslední porážka se datuje k 17. srpnu 2013. 


Ani pokusy o submise by mu neměly vadit. „Chystám se mu naprosto otevřít brány, aby mohl naplno projevit to, v čem je nejlepší. Chceš mě chytit? Tady máš ruku a ukaž, co umíš,“ prozradil bez sebemenších známek kdejakých pochybností. 

UFC 231 se bude konat 9. prosince

UFC 231 se bude konat 9. prosince v torontské víceúčelové hale, jíž lépe budeme znát pod přezdívkou Air Canada Centre. Kromě zmíněné dvojice se zde představí například Jimi Manuwa vs. Thiago Santos, Valentina Shevchenko vs. Joanna Jedrzejczyk nebo Gunnar Nelson vs. Alex Oliveira. 


„Lidé pochybují, ale tak to často bývá. Já se nekoukám na to, kdo je mým soupeřem. I kdybych měl takovýto typ duelu přijmout jen hodinu před jeho začátkem, jdu do toho. Nemyslím si, že Ortega je nejtěžší soupeř, jakému jsem kdy čelil. Všem vám to už brzy ukážu,“ uzavřel Holloway. 


Další články