Sleduj nás

Opravdu má UFC své oblíbence, na které nedá dopustit? Chael Sonnen o tom nepochybuje

Opravdu má UFC své oblíbence, na které nedá dopustit? Chael Sonnen o tom nepochybuje

Nejprve s tím přišla Ronda Rousey, pak to podpořila Miesha Tate a nyní s tím vychází napovrch i Chael Sonnen. Co mají tyto tři osoby společného? Všechny sdílí stejnou minulost pod tutéž značkou…

Poměrně rozporuplnou novinku vyslal do světa zápasník z těžké váhy, pro něhož UFC mělo kdysi v srdci také své čestné místo. Zdali tam je ještě teď, o tom se dá v rámci jeho posledního tvrzení na adresu velké bojové organizace dost polemizovat. 

UFC má své oblíbence


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Je to tu stále dokola. Jak Conor nenapadl autobus, jak Jones nikdy nepodváděl, jak Lesnar nikdy nebral steroidy atd.,“ uvedl hnedka zostra. „Někdo během své dlouhé kariéry projde antidopingovou kontrolou devadesátkrát a nic mu nenajdou, někdo jen pětkrát a má dva nálezy…,“ pokračoval. 

Chael už nyní zápasí pod podpisem Bellatoru, takže mu podobné dění může být jedno, ovšem on sám se dost často a rád rozpovídá na všechna možná témata, která souvisí s bojovými sporty. Dle jeho prognóz tu je dost silná pravděpodobnost, že se našel Whiteův další potenciální oblíbenec. 


„Když se podíváte na Bena Askrena (jehož UFC získalo při výměně z ONE Championship), pak poznáte jisté rysy, jež se Danovi přímo zamlouvají. Je to doposud neporažený válečník, umí propagovat zápasy i rýpnout si do soupeře. Jsem si jistý, že dříve nebo později budu mít v tomhle pravdu,“ dodává.


Další články