Sleduj nás

ONE Fight Night 10 výsledky: Johnson porazil Moraese! Robocop Soldic tvrdě narazil

ONE Fight Night 10 výsledky: Johnson porazil Moraese! Robocop Soldic tvrdě narazilFOTO: ONE Championship

Singapurská organizace ONE Championship se pomalu stává druhým největším hráčem v celosvětovém měřítku.

Dalším krokem k potvrzení tohoto statusu je expanze do USA, kde se dnes v noci konal premiérový turnaj.

Asijský hegemon si dal na kartě opravdu záležet, a tak prakticky ve všech zápasech nastoupily ty největší hvězdy organizace.

Vrcholem večera bylo epické vyústění rivality mezi Johnsonem a Moraesem. Druhý jmenovaný se postaral o jedno z největších překvapení poslední doby, když “Mocného Myšáka“ vypnul kolenem a sebral mu titul.

Demetrious mu ovšem v dalším zápase připravil úplně stejný osud a vše tedy směřovalo k vyvrcholení trilogie. To si na domácí půdě pohlídal Johnson, který vyhrál jednomyslným rozhodnutím na body a potvrdil status nejlepší muší váhy v historii MMA.

Hlavní předzápas si pro sebe uzmul Rodtang Jitmuangnon, kterého čekal Edgar Tabares. Čerstvý ženáč a mnohonásobný thajský šampion v muaythai neponechal nic náhodě a svého soupeře doslova rozstřílel. Vše vyvrcholilo loktem v polovině druhého kola, po kterém Tabares nemohl pokračovat.

Další hvězda thajského boxu Stamp Fairtex ukončila svůj zápas s Alyse Anderson v podobném stylu. Zde se projevil obrovský rozdíl v tvrdosti, kterou thajská šampionka disponuje a zápas byl ukončen po jednom z přesných roundkicků na konci druhé tří minutovky.

Největší překvapení večera si pro fanoušky přichystal bývalý šampion KSW Roberto Soldič. Chorvatský Robocop si zatím u nového zaměstnavatele vybírá pořádnou porci smůly.

Jeho první zápas byl ukončen po kopu do slabin a ani nyní se Soldič výhry nedočkal. Zebastian Kadestam sice není v Evropě brán jako velké jméno, ale svoje kvality již v ONE FC potvrdil. Na Robocopa vyrukoval s agresivní strategií, která skončila jeho vítězstvím po pětačtyřiceti vteřinách druhého kola.

Úspěšný návrat po dlouhé pauze slavil Američan Sage Northcutt, který vyhrál pákou na nohu po necelých čtyřiceti vteřinách. Submise přinesla vítězství i hvězdnému Aung La Nsangovi, který se radoval ve druhém kole.

Graplingový zápas překvapivě ovládl Tye Routolo, který si poradil s dvojnásobným šampionem Reinierem de Ridderem.

Zdroj: ONE Championship


Další články