Sleduj nás

Ondřej Novotný promluvil o personálních změnách u konkurenční RFA, Boris Marhanský i Martin Wodecki jeho prohlášení dementovali

Ondřej Novotný promluvil o personálních změnách u konkurenční RFA, Boris Marhanský i Martin Wodecki jeho prohlášení dementovaliFOTO: OKTAGON MMA

I když se v poslední době zdá, že mezi dvěma největšími konkurenty na české MMA scéně panuje křehké příměří, opak je pravdou. Pravidelné vysílání Ondřeje Novotného MMA Letem světem nám nabídlo další důkaz toho, že tyhle dva kohouti se na jednom smetišti opravdu nesnesou.

Boss OKTAGONu je momentálně izolován v Dominikánské Republice, kde moderuje druhou sérii české verze pořadu Survivor. Ani to mu ovšem nezabránilo a vystřelil na RFA dávku klevet, které se, zdá se, nezakládají na pravdě.

“Byl tam matchmaker, který byl dříve náš kamarád, pak si nás všude bral do huby a teď už tam taky zase není. Nevím, co si kluci udělali. Možná to bylo první dobré rozhodnutí, protože když někdo sedí vedle někoho na tiskovce, kdo si říká o nemístné částky, a tvůj matchmaker mu v tom pomáhá a říká… Jo jasně, pojďme ten zápas udělat. Kluci si za to zaslouží nesmysl. Jde o to, aby Boris rozbil prasátko,“ rozjel Ondřej Novotný komentář k organizaci, která ho dle jeho vlastních slov vůbec nezajímá.


Tím nejmenovaným matchmakerem byl samozřejmě Martin Wodecki, který začal s RFA spolupracovat v loňském roce. Dá se s jistotou říct, že Real Fight Arena tímto krokem rozhodně nešlápla vedle, protože získala do svých řad mezinárodně ostříleného člověka, který obdržel v Rusku ocenění trenér roku a právě díky jeho vazbám se mohou čeští bojovníci čas od času poměřit s kvalitou v organizacích RCC a Fair Fight.

“Nevím o tom, že bych končil. Já mám s Borisem kontrakt. Nemohu říct, na jak dlouho, ale máme kontrakt, který je platný. Jestli někdo ví víc než Boris, který je hlava RFA, nebo jestli nás ještě řídí někdo z jiné organizace a ví to dřív, tak super a gratuluji,“ podivil se zprávě o svém odchodu Martin Wodecki. V podobném duchu, jen o něco ofensivněji, se vyjádřil i promotér RFA Boris Marhanský.


„Nechápu, proč takové lži potřebuje Novotný říkat a šířit. Nevím, jestli ho to baví. Asi je to geneticky nějak dané a potřebuje to. My s ním nepotřebujeme bojovat. Soustředíme se na vlastní turnaje,” uzavřel bující spor Marhanský.

Rozdělení sil na československé scéně je zatím jednoznačné. OKTAGON je jedničkou, která má poměrně neotřesitelnou pozici. RFA však přinesla svěží vítr a minimálně na podmínkách bojovníků se její přítomnost promítá rozhodně pozitivně.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články