Sleduj nás

Ondřej Novotný: Dopadlo to, jak jsme si všichni přáli. Patrik Kincl je nejžádanější čtyřiaosmdesátka Evropy!

Ondřej Novotný: Dopadlo to, jak jsme si všichni přáli. Patrik Kincl je nejžádanější čtyřiaosmdesátka Evropy!Foto: OKTAGON MMA

Námluvy jsou u konce. Souboj dvou největších organizací starého kontinentu vyhrál Oktagon. Šampion střední váhy bude dál bojovat pod žlutočernou vlajkou, z čehož má pochopitelnou radost Ondřej Novotný.

Týdny nejistoty jsou pryč. Patrik Kincl odolal vábení slovutné organizace KSW, která z něj chtěla učinit ambasadora české expanze. „Inspektor“ měl navíc slíbenou titulovou šanci, na kterou by mu stačila jediná výhra. Jednička Oktagonu tak zůstane doma a bude dál hájit svoji vybojovanou pozici. První výzva, která Patrika pod novou smlouvou čeká, je jeho starý známý Matěj Peňáz. „Money“ zatím proplouvá svojí MMA kariérou s jedinou porážkou z DWCS, ale v Oktagonu je neomylný. Patrik pro něj bude představovat největší kariérní výzvu a bude zajímavé sledovat, zda se naplní scénář o Kinclově snadném vítězství po přechodu na zem.

Odpověď na všechny otázky okolo čerstvě ohlášeného zápasu dostanou fanoušci 8. června. Datum vyhrazený Oktagonu 58 tak získal na kráse. Šéf organizace Ondřej Novotný si je velmi dobře vědom, že podepsání Patrika Kincla je pro Oktagon velkým krokem a bezprostřední reakce je plná superlativů.


„Tuhle variantu jsme si všichni nejvíc přáli. A jsem rád, že jsme se na ní všichni shodli ke spokojenosti všech stran. Když tu fanouškovskou považujeme s Pavolem Nerudou jako tu nejdůležitější.

Patrik Kincl je nejžádanější čtyřiaosmdesátkou Evropy. Jednání jsme trošku natáhli, ale víceméně v detailech dlouhodobé smlouvy. Děkuji i Arturu Gwóźdźovi za férový, pohotový a profesionální přístup. Věříme, že nejlepší českoslovenští zápasníci by měli mít možnost startovat před svým publikem a vyprodanými stadiony na těch nejsledovanějších turnajích Evropy. A snažíme se pro to dělat maximum, abychom plnili fanouškům jejich představy o skvělých zápasech s domácími bojovníky a evropskou špičkou. Jeden splněný sen a podle mnohých top pět domácí bojovník musí nutně být i na největším turnaji, co lze v Čechách udělat,“ neskrýval nadšení Ondřej Novotný na svém Instagramu.Další články