Sleduj nás

O’Mallley: Fanoušci nikdy nebudou spokojení. Konečně mám soupeře z žebříčku a stejně mě kritizují

O’Mallley: Fanoušci nikdy nebudou spokojení. Konečně mám soupeře z žebříčku a stejně mě kritizují
Sean O’Malley nemůže najít klid. I když má konečně „pořádného soupeře“, stále jej fanoušci kritizují.

O’Malley sám o sobě řekl, že je největší hvězdou novodobé éry MMA, a tak musí počítat s tím, že kromě chvály musí slýchávat také nadávky. „Všechno tohle je přeci se slávou spojené, nebo ne?“ provokoval ve svém podcastu.

Zde také mimo jiné vysvětloval, jak má být člověk chytrý. „Není důležité přijímat těžké výzvy za malé peníze. Je podstatné přijímat nejlehčí výzvy za velké peníze. A v UFC to chodí tak, aspoň u mé smlouvy, že ať už budu bojovat s kýmkoliv, vždy dostanu stejně zaplaceno,“ vysvětloval.


A to byl také důvod, proč se až doposud vyhýbal soupeřům z oficiálního žebříčku bantamové váhy. Pro svůj následující fight ovšem učinil jakousi výjimku a přijal duel s Raulianem Paivou. Ani tak se žádných přívětivých reakcí nedočkal.

„Tak sakra už, co chcete?" ohradil se vůči fanouškům. Konečně mám soupeře z žebříčku a stále nejste spokojení. Některým lidem se člověk prostě nikdy nezavděčí.“


O’Malley nicméně tvrdí, že je už teď slavnější jak Conor McGregor, takže mu podobná kritika vesměs tak nevadí, spíše naopak, musí si na ni zvykat, protože s přibývající slávou bude ještě růst.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články