Sleduj nás

O’Malley: Myslím si, že má smlouva v UFC nezrcadlí mé kvality

O’Malley: Myslím si, že má smlouva v UFC nezrcadlí mé kvality

Sean „Sugar“ O’Malley (12-0) podstoupil v UFC sice teprve čtyři zápasy, ale již teď cítí, že si jeho dovednosti říkají o lepší finanční ohodnocení, než se mu dostává nyní.

Perspektivní bojovník z útrob bantamové váhy, který si ve svém posledním zápase vysloužil bonus za výkon večera, se americkým mediím svěřil s tím, že sám sebe již deklaroval šampionem. A jako takový by se finančně rád přiblížil svým kolegům v zbroji.

„Nežádám o moc. To, co jsem si naposledy vydělal, je stále méně, než kolik pobírá zbytek. Chci, aby to bylo férové,“ nechal se slyšet O’Malley, jehož čistý základ bez bonusu činil 40 tisíc dolarů.


Sean „Sugar“ O’Malley čeká na novou smlouvu

„Myslím si, že jsme se celý týden před zápasem připravovali na pravou ‚Sugar show‘. O nové smlouvě jsme měli jednat už poté, co jsem porazil Josého (Albreta Quinoneze), ale nejednali jsme. Je na hovno, když to musím vytahovat veřejně, jen se snažím dostat zaplaceno to, co cítím, že si zasloužím,“ dodával.


Sean O’Malley se naposledy objevil na UFC 250 v Las Vegas, kde na KO hned v prvním kole porazil Eddieho Winelanda, díky čemuž se vyšplhal na patnáctou příčku žebříčku bantamové váhy.

A bez ohledu na žebříček je nutné dodat, že „Sugar“ patří k těm výraznějším zápasníkům, kteří budí pozornost nejen v oktagonu, ale i mimo něj, což z něj dělá další potenciální velkou tvář organizace. 


Další články