Sleduj nás

O’Malley dostal zápas s bývalým šampionem. Ukážu mu, kdo je pravý král! hlásí

O’Malley dostal zápas s bývalým šampionem. Ukážu mu, kdo je pravý král! hlásí
Sean O’Malley dostal svůj vytoužený zápas. Na turnaj UFC 280 se popere s bývalým šampionem. Už teď se ovšem považuje za krále divize bantamové váhy.

Vedení organizace začalo skládat hlavní kartu turnaje UFC 280, který se bude konat 22. října v Abú Dhabí. Vrcholem večera zůstává souboj o pás lehké váhy mezi Charlesem Oliveirou a Islamem Makhachevem.

Tato dvojice je ovšem doplněna i Aljamainem Sterlingem s TJ Dillashawem v boji o pás bantamu. Chybět zde nebude ale ani Sean O’Malley, jenž vyzve Petra Yana.


https://twitter.com/btsportufc/status/1549848021009158149?s=20&t=K-kRqGaQwbUgHjF7ksXCIg

„Dostávám fight, o který jsem měl ten největší zájem, takže jsem maximálně spokojený,“ pochlubil se O’Malley v interview Ryanu Clarkovi. „V mých očích je Petr Yan stále druhou nejlepší bantamovou vahou současnosti – hned po mně – takže to bude skvělý zápas. Jsem motivovaný jako ještě nikdy. Ukážu Yanovi i všem divákům, kdo je pravý král divize. Má přítomnost zastíní i Sterlinůg duel s Dillashawem,“ troufá si tvrdit.


Chvíli to vypadalo, že si O’Malley domlouvá zápas s Henrym Cejudem, ve vzduchu dokonce i visela odveta s Pedrem Munhozem, ale nakonec dostal tu divácky nejatraktivnější možnost.

Pokud ji využije, bude se pak moct skutečně se svým vysokým sebevědomím začít legálně hlásit k těm nejvyšším příčkám.

https://twitter.com/espnmma/status/1549843887421784069?s=20&t=qPYOvERb6PJaHAfQWmc8CA

Další články