Sleduj nás

Oliveirův trenér: Byli jsme v životní formě, Makhachev nás zlomil. Volkanovski bude snadná kořist

Oliveirův trenér: Byli jsme v životní formě, Makhachev nás zlomil. Volkanovski bude snadná kořist
Charles Oliveira i jeho tým si shodně mysleli, že mají všechny potřebné zbraně k tomu, aby Islama Makhacheva dokázali zlomit. Spletli se. A lepší to údajně nebude ani v případě Alexandera Volkanovskiho.

Oliveira byl mnohými fanoušky považován za největší hrozbu divize lehké váhy. Mnozí dokonce tvrdili, že přesně tohle je ten typ bojovníka, který by dokázal porazit i dříve neomylného Khabiba Nurmagomedova.

Co ovšem začal boj mezi Charlesem a Islamem, určovala tempo zápasu prakticky jenom jedna strana. Ta druhá se vůbec nemohla dostat do své hry. Nakonec to skončilo tak, že ve druhém kole odklepala dobře chycený arm triangle soupeře.

Makhachev byl lepší


„Trénovali jsme, co to jenom šlo. Máme za sebou spoustu, opravdu spoustu wrestlingu. Cítili jsme, že jsme dokonale připraveni, že Makhacheva na zemi ubráníme a buďto jej lapíme do submise, anebo ho knokautujeme v postoji. Znáte Charlese, má ránu, jako když kopne býk. Má delší rozpětí paží. Skutečně jsme věřili, že vyhrajeme, ale náš soupeř nám vůbec nedovolil se dostat do hry,“ zhodnotil utkání Oliveirův kouč Alireza Noei skrze portál MMA Fighting.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Charles se nebojí být stažen na zem, umí bojovat zády k žíněnce. Má ostré lokty a skvělé jiu jitsu. Za sebe bych řekl, že se nacházel v životní formě, ale Makhachev byl prostě lepší,“ vyzdvihl kvality jejich ruského soupeře.

https://top-fight.cz/oktagon-mma/novotny-se-nervuje-s-upovidanym-vemolou-po-vyhre-puetze-mozna-zmeni-plany/

Pokud neuspěl Oliveira, neuspěje ani Volkanovski


Nyní si již prakticky oficiálně můžeme říct, že se příštím soupeřem nového šampiona lehké váhy stane Alexander Volkanovski. Ten se do divize 70 kg přesouvá z pérové váhy, čímž se pokusí do své moci získat druhý mistrovský opasek. Podaří se mu to?


„Alex je skvělý bojovník. Na svou nízkou výšku má dlouhé ruce, ale kdokoliv s lepším wrestlingem ho snadno stáhne na zem. Chad Mendes ho vzal na zem, Brian Ortega ho vzal na zem, a i když jejich nápor přežil, nemyslím si, že přežije tlak od Makhacheva. Pokud jsme ho neporazili my, neporazí jej ani on,“ zní Noeiho verdikt.

Další články