Sleduj nás

Oktagon - Végh Attila - Vémola Karlos

Oktagon - Végh Attila - Vémola Karlos

Zápas století tak trochu ztratil na atraktivitě, když Attila Végh prohrál na nedávném Oktagon 12 v Bratislavě. Tam ho už v prvním kole vyřídil šestatřicetiletý americký bijec Virgil Zwicker a nutno podotknout, že byl ve všem lepší. Rázem se začalo spekulovat, zda může Attila Vémolovi konkurovat a jestli na tento souboj vůbec dojde.

Vedení organizace Oktagon MMA však nic nemění a tak se 9. listopadu můžeme těšit na československý souboj, kde je jasným favoritem Karlos Terminátor Vémola. Attila Végh je dávný šampion Bellatoru, mnoho fanoušků ho stále miluje a nedají na něj dopustit. Jenže když se podíváme na čísla, vyčteme, že tento bojovník měl za rok 2018 pouze jeden zápas, kde se přímo trápil. Maiquel Falcao mu vzdoroval celý čas a o konečném výsledku se rozhodlo až na body pro Végha. Následně přišla již zmiňovaná porážka (video zde), která sice skalní příznivce překvapila, ale kdo si tento duel analyzoval předem, mohl vědět, že to opravdu nebude nic jednoduchého. Zápasové tempo zrovna tedy tento bojovník nemá, což se pak projevuje na samotných výkonech.


To Karlos Vémola prožívá jedno ze svých nejlepších období. Za stejnou dobu zápasil sedmkrát a všechny duely vyhrál. A že to neměl jednoduché, to dokazují jména jako Patrik Kincl, Moise Rimbon, Prince Aounallah a další. Jeho obrovskou výhodou je síla na zemi a téměř nekonečné cardio, kterým opravdu vyniká. To se u jeho nynějšího protivníka říct nedá a zatím ani neukázal, čím by ho mohl ohrozit.

Pokud na tento zápas opravdu dojde, tak je zde velkým favoritem právě Karlos Terminátor Vémola. I když si to příznivci slovenské hvězdy nechtějí připustit, tak aktuální forma, zápasové tempo a i výsledky jsou na straně Terminátora. Kurz 1.20 se však nevyplatí nyní sázet, tudíž doporučujeme počkat, co nám sázkové kanceláře nabídnou těšně před samotným zápasem.


Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!


Další články