Sleduj nás

OKTAGON Underground představil nabitou pyramidu do 90 kilogramů

OKTAGON Underground představil nabitou pyramidu do 90 kilogramů
Další kategorií, která zná své kompletní obsazení v zajímavém projektu OKTAGON Underground, je divize do 90 kilogramů. Opět se dá konstatovat, že je konkurence obrovská a dojít si pro lákavou prémii 8000 euro, to nebude procházka růžovým sadem. 

Ať se to podaří českému nebo slovenskému zástupci, bude muset v každém případě vyřídit nabitou konkurenci. Na západní straně je výběr poskládán hlavně ze špičky Muaythai, K1 a boxu. Na východě zaujme navrátilec z XFN a vítěz reality show OKTAGON Výzva Pirát Krištofič. Dále je k vidění zkušený Jakub Benko (Muaythai) a vynikající boxer Vlasto Čepo.

OKTAGON Underground a pyramida do 90 kilogramů

I přes kvalitní obsazení na slovenské straně se dá konstatovat, že hlavní favorité pocházejí z české kotliny. Vynikající univerzál Vasil Ducár je na malé rukavice a pravidla MMA již zvyklý a bude toho chtít využít. Matěj Peňáz se dokáže pravidelně prosazovat v nejlepší postojářské lize Glory a pokud svou účast v Undergroundu vezme vážně, bude obrovsky nebezpečným soupeřem pro každého. Jakub Klauda a Dan Vítovec mnohokrát prokázali, že dokáží rozdat i přijmout a bude zajímavé sledovat, jak si poradí s upravenými pravidly a menšími rukavicemi.

Nadšení ze složení pavouka neváhal projevit i jeho spoluautor Ondřej Novotný. „Devadesátka nabídne totální peklo. Extrémně zajímavé strany na obou stranách. Na české dva zástupci, které jsme viděli i v OKTAGON Výzvě - Raška a Salčák. Dva skvělí thaiboxeři Klauda a Vítovec. Fantastický obojživelník, vlastně více než obojživelník - Vasil Ducár. Vynikající boxer, který má zkušenosti i s MMA a také v neposlední řadě hvězda K1 a GLORY Matěj Peňáz.“


„Na druhé straně to není o nic horší, jsou tam borci z předních míst welterové váhy. Elitní Wittner, vracející se Pirát Krištofič, Vlasto Čepo, který má naplánovaný první zápas pod OKTAGONEM, to je vynikající boxer. Dále famózní Benko nebo Baláž.“

Pokud si chcete na tento turnaj vsadit, máte šanci. Zároveň je možné sledovat galavečery online zdarma. Již nyní jsou vypsány sázky na vítěze. Registrujte se zde a vyberte první sázenku zdarma.

Další články