Sleduj nás

Oktagon - Tripšanský Denis - Novák Marco

Oktagon - Tripšanský Denis - Novák Marco

Finále váhové kategorie do sedmdesáti kilogramů proti sobě svede Denise Tripšanského a Marco Nováka. Oba borci se zatím prezentovali vynikajícími výkony a účast na posledním Undergroundu na slovenské půdě si rozhodně zaslouží.

Denis si ve čtvrtfinále poradil, takticky velmi vyspělým výkonem, s Leonardem Spišským a v semifinále dokázal těsně přetlačit nebezpečného boxera Michala Zátorského. Marco Novák v prvním kole porazil jasně na body Romana Pauluse, před dvěma týdny zopakoval koncentrovaný výkon a nedal nejmenší šanci Nikolasi Krivákovi.

Finálový zápas nám pravděpodobně nabídne hodně vyrovnanou podívanou, kterou rozhodnou naprosté detaily. Určitě bude zajímavé sledovat, jak si Tripšanský poradí s výškovou převahou Nováka, který navíc výborně pracuje se vzdáleností. Marco zase bude muset ukázat precizní obranu proti strhům, jinak ho Denis tímto způsobem naboduje. Podle nás bude na konci šťastnější Denis Tripšanský především díky své všestrannosti a wrestlingu. Kurz na výhru Denise je 1.40.


Další články