Sleduj nás

Oktagon - Torok Gabriel - Hošek David

Oktagon - Torok Gabriel - Hošek David

Zápas, kde budou lítat strašlivé bomby! Gabriel Török i David Hošek vyznávají atraktivní způsob boje bez přehnaného taktizování. Hošek je reprezentant ČR v boxu, který má na svém kontě nespočet úspěchů, ale také několik prohřešků proti antidopingovým pravidlům. V MMA má na svém kontě 3 zápasy.

Premiéra dopadla na výbornou a David zvítězil TKO v prvním kole. V dalších dvou zápasech se projevila nezkušenost a zatím ne úplně dokonalá adaptace na boj v kleci. Jeden slibně rozjetý duel skončil remízou a ten druhý smolnou prohrou na body. David si po tomto zápase vybral delší pauzu a lze očekávat velký posun ve všech aspektech jeho MMA dovedností.


Gabriel Török se po nadějné amatérské kariéře příliš neprosazuje. Momentálně má bilanci jedné výhry, dále jedinou remízu a pět porážek. Tyto prohry byly navíc TKO, tudíž pevnost brady a schopnost odolávat úderům je u tohoto borce ve hvězdách. Török na domácí půdě určitě neprodá kůži lacino, ale v tomto fightu věříme v triumf českého kladiva Hoška. David má obrovský KO potencionál v boxu ve „velkých“ rukavicích a v 4 oz rukavičkách používaných v MMA se z jeho rukou stávají smrtící zbraně. Kurz na Hoškovu výhru je 1.51 a v úvahu určitě připadá i sázka na předčasné ukončení.



Další články