Sleduj nás

Oktagon - Szabová Lucia - Krajčovič Lucia

Oktagon - Szabová Lucia - Krajčovič Lucia

Finále slovenské pyramidy žen získalo minulý týden očekávanou podobu a v sobotu se rozhodne, kdo další otestuje kvality české komety Terezy Bledé. O super-finále si to rozdají nerozlučné parťačky z OKTAGON Výzvy Lucia Krajčovič a Lucia Szabová. 

Mladší z obou děvčat Szabová udělala v semifinále krátký proces s Paulou Marčišovou, kterou uškrtila na rear-naked-choke za pouhých dvaadvacet vteřin! „Prety Beast“ Krajčovič si došla pro finále trnitější cestou, ale také měla většinu souboje vše pod kontrolou. Alena Gondášová si sice Luciu vybrala, ale kromě začátku tahala za výrazně kratší konec a skončila knockoutována ve druhém kole.

Szabová Lucia vs. Krajčovič Lucia v organizaci Oktagon MMA

Nyní půjde kamarádství stranou a „Silent Killer“ Szábová půjde potvrdit roli favoritky. To se jí podle nás podaří před limitem. Krajčovič vypadala v posledním zápase dobře, ale Szabová působí opravdu neohroženě a má na tak mladé děvče opravdu neuvěřitelné bomby. Navíc zvládla již okolo padesáti zápasů v postoji, takže o nezkušenosti u ní nemůže být řeč. Kurz na výhru Szabové je podle očekávání pouhých 1.25.


Další články

Brněnská spojka v úzkých: Jak si Cute4You hrála na kritičku a skončila jako tajný sponzor Shopaholic Adél

Internet má krátkou paměť. Naštěstí ne tak krátkou, jak by si někteří pokrytci přáli. V hlavní roli dnešní tragikomedie nevystupuje nikdo jiný než tvůrkyně z kanálu Cute4You. Ta se dlouhodobě na internetu stylizovala do role drsné a spravedlivé kritičky Shopaholic Adél. Jenže jak se ukázalo, zatímco veřejně kázala vodu, v zákulisí fungovala jako Adélina osobní obcházečka insolvence, advokátka a sponzorka v jednom.

Brněnská spojka v úzkých: Jak si Cute4You hrála na kritičku a skončila jako tajný sponzor Shopaholic Adél

Ulberg je po operaci. Nový šampion UFC řeší dlouhou pauzu

Ještě před týdnem stál v kleci jako nový král polotěžké váhy. Teď už místo oslav řeší rekonvalescenci, operované koleno a nepříjemnou realitu, že další zápas může přijít až v roce 2027. Carlos Ulberg sice získal titul, ale zaplatil za něj cenu, která se ukazuje až teď.  

Ulberg je po operaci. Nový šampion UFC řeší dlouhou pauzu

Káže vodu, posílá tisíce: Kdo je Marie A., tajná sponzorka Shopaholic Adél, která se neštítí ani vydírání?

Na internetu hraje drsnou kritičku, v zákulisí funguje jako tajná pokladnička a advokátka. Reakční kanál Cute4You, za kterým stojí Marie A. z Brna, narazil na tvrdou realitu. Zjistilo se totiž, že zatímco veřejně Shopaholic Adél odsuzuje, v soukromí jí posílá tisíce v hotovosti pro obcházení insolvence, platí jí virtuální sídlo a neštítí se ani nátlaku na svědky. Tohle už není jen běžné internetové drama, tady se hraje o maření úředního rozhodnutí.

Káže vodu, posílá tisíce: Kdo je Marie A., tajná sponzorka Shopaholic Adél, která se neštítí ani vydírání?