Sleduj nás

Oktagon - Štrbák Miroslav - Legierski Mateusz

Oktagon - Štrbák Miroslav - Legierski Mateusz

Oktagon PRIME, který se uskuteční už 15. února, bude mít historicky svého prvního šampiona lehké váhy. To si však museli Štrbák Miroslav a Legierski Mateusz zasloužit a nyní se poperou o uznávané žezlo. Podle sázkových kanceláří je favoritem Polák, na kterého nyní padá kurz a momentálně je pouhých 1.60. My souhlasíme a přikláníme se právě k tipu na něj.

Bitvu na pět kol svedou oba borci v Šamoríně a vítěz bere vše. To je titul Oktagonu MMA, pro který si ale museli oba zaslouženě dojít. Mateusz nepoznal v profesionální kariéře porážku a své soupeře ukončuje před limitem. V organizaci Oktagon MMA má nyní tři vítězství, naposledy to odnesl Jakub Bahník už v první kole na akci Vémola vs. Végh.

Miroslav Štrbák ovšem nedá nic zadarmo. V minulosti zápasil pod organizacemi z celého světa. Ozkoušel třeba XFN, podíval se do Japonska i po Evropě a jeho profesionální bilance, která má přes pětadvacet zápasů, mluví jasně. Pokud si zde máme vybrat tip na vítěze, více se nám líbí Legierski. V minulosti měl silnější soupeře a určitě není tím méně zkušeným. V amatérské kariéře si prošel opravdovým peklem. Štrbák má to nejlepší za sebou, věk se na něm podepíše a bude to znát i v oktagonu.


Další články