Sleduj nás

Oktagon - Škvor Daniel - Gottvald Jan

Oktagon - Škvor Daniel - Gottvald Jan

Třetí pokračování turnaje OKTAGON Underground přinese první zápasy v pyramidě těžké váhy. Jednu dvojici tvoří zkušený kickboxer Daniel Škvor a druhým bijcem do páru je zástupce JETSAAM Gymu Brno Jan Gottvald. 

Druhý jmenovaný má v MMA bilanci devět vítězství a tři porážky. Do akce se vrací po delší pauze, kterou způsobilo zranění. To si Jay Jay přivodil ve chvíli, kdy jej brazilský Frankenstein knockoutoval a následoval nekontrolovaný pád na podlahu klece. Odnesla to zlomená noha a o dlouhou zdravotní dovolenou bylo postaráno.

Daniel Škvor má v postojových disciplínách rekord pětadvacet výher a deset porážek. Osmnáct vítězství získal knockoutem! Za sebou má i poučnou anabázi v hvězdné organizaci Glory, která ale velké úspěchy nepřinesla. Největší vinu na tomto faktu lze přisuzovat váhové kategorii, ve které musel Daniel nastupovat. V těžké váze čelil mnohdy o patnáct až dvacet kilogramů těžším soupeřům a tento hendicap se ukázal být příliš velkým.


V tomto zápase je pro nás jasným favoritem Dan Dee Dee Škvor, který disponuje opravdu brutálně tvrdým úderem a malé rukavice tuto výhodu ještě znásobí. Pro Jay Jaye bude návrat opravdovou zkouškou ohněm, protože si lze těžko představit méně vhodného oponenta na první zápas po těžkém KO. Dan je podle našeho mínění největším favoritem celého turnaje těžkých vah a v tomto zápase to potvrdí výhrou před limitem. Kurz na vítězství Škvora je solidních 1.42. Turnaj OKTAGON Underground můžete sledovat živě zde.


Další články