Sleduj nás

Oktagon - Škvor Daniel - Bartek Ivan

Oktagon - Škvor Daniel - Bartek Ivan

Váhová kategorie do sto kilogramů nabídne v superfinále souboj dvou vynikajících postojářů, kteří ve své domovině jen těžko hledají konkurenci. 

Ivan Bartek se pyšní tituly WKU i WKF a na Slovensku je v těžké váze opravdovou personou. V prvním kole Undergroundu bez problémů přejel Gabriela Töröka, který s ním nevydržel v kleci ani celé první kolo. Ve finále na něj čekal luckylooser Simon Michálek, který měl být snadnou kořistí, ale svému osudu se nečekaně vzepřel. Bartek nastoupil až příliš sebevědomě a tlouštík z OFY jej zle vytrestal. Barteka zachránilo ve druhém kole přesné koleno na hlavu soupeře, ale vítězství zaplatil tržnou ranou a po zápase nešetřil chválou na adresu svého soka.

Daniel Škvor září v Oktagon MMA


Dan Škvor dostal v semifinále Jay Jaye Gottwalda, který měl prověřit jeho obranu proti strhům. Nic takového se nakonec nekonalo a zástupce Spejbl Gymu ukončil Gottwalda již v prvním kole. České finále uteklo kvůli zranění Melvinu Manému a odvážlivec, který by chtěl zkusit štěstí proti rozjetému Škvorovi, se nehledal lehce. Nakonec zdvihl hozenou rukavici „Prsíčko“ Horský a dokázal přežít do poloviny druhého kola. Jednalo se však o naprosto jednostrannou podívanou, která připomínala hru kočky s myší.

Ivan Bartek se již s několika borci z českých luhů a hájů střetl. Vasil Ducár jej zvládl udržet na uzdě, ale matador Petr Vondráček odcházel s nepořízenou. Daniel Škvor v momentální formě je ale úplně jiná písnička. Váha do sto kilogramů mu parádně sedí. Malé rukavice jen zvýrazňují tvrdost a přesnost jeho úderů a zkušenosti z Glory jej zocelily po mentální stránce. Bartek by mohl Danovi vzdorovat nejdéle z celého Undergroundu, ale i tak skončí s největší pravděpodobností knockoutován. Kurz na výhru Škvora je již směšně nízko, a proto se více vyplatí vsadit na jeho výhru KO za kurz 1.30.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu