Sleduj nás

Oktagon - Růžička Tadeáš - Dyk Jakub

Oktagon - Růžička Tadeáš - Dyk Jakub

Pyramida do sedmdesáti kilogramů dospěla do svého finále, ale z očekávané řežby Lesák vs. Růžička nic nebude. Luboš Lesák musel kvůli zlomené ruce odstoupit a na finále bude koukat pouze se sádrou v televizi.


Náhradu měl OKTAGON připravenou již delší dobu. Jakub Dyk měl zápasit již před měsícem, ale zranění jej do klece nepustilo. Nyní je zdráv a připraven využít šanci, kterou mu seslalo samo nebe. Jakub Viking Dyk má v MMA bilanci pět výher a dvě porážky. V posledních dvou zápasech zvládl zvítězit a bude zajímavé sledovat, jak si poradí s mnohem vyzápasenějším Tadeášem.


Růžička Tadeáš vs. Dyk Jakub ve finále Oktagon UndergroundTen se již v Undergroundu předvedl a po prvním zápase, ve kterém ukázal ocelovou bradu a neskutečné bomby, dokázal vyhrát i druhý duel, kde polovinu bitvy tahal za kratší konec. Právě jeho sebedůvěra a instinkt zabijáka jej podle nás dovede k vítězství i tentokrát. Dyk bude mít velkou výhodu v „neopotřebovanosti“, protože Tadeáš Růžička si jistě nese spoustu drobných i větších šrámů.


I přes tento nesporný fakt vsadíme na Růžičkovo vítězství. Kurz je pouze 1.15, a proto zkusíme sázku na délku zápasu. Pokud proběhne minimálně dva a půl kola, vyjde sázka v kurzu 1.55.Další články