Sleduj nás

Oktagon - Pudilová Lucie - Bledá Tereza

Oktagon - Pudilová Lucie - Bledá Tereza

V pyramidě žen do 61 kilogramů se nám představí veteránka UFC Lucie Pudilová, která se zde nedočkala prodloužení smlouvy. Po sérii proher dostane možnost, aby ukázala své opravdové kvality a rozdíl v českých vodách. Nebude to mít však tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

Soupeřkou ji bude teprve osmnáctiletá Tereza Bledá, největší česká naděje, která si tento souboj sama vyžádala. Může nám to připomínat něco podobného, když před týdnem velkohubý Hrkal vyzval Peňáze. Peňáz ho přejel naprosto suverénně a publikum nic jiného Hrkalovi po jeho silných internetových výkřicích nepřálo.

Tereza Bledá ale sportuje od dětství. Prošla si gymnastikou, plaváním, atletikou i posilováním. Je neporažena v boxu i v MMA. Se soupeřkou rázu Pudilové se samozřejmě nesetkala, avšak fyzičkou by zaostávat nemusela. To díky průpravě z plavání, kde v pořadu Fight and Talk prozradila, že za jeden plavecký trénink zvládne úctyhodných šest kilometrů. Co se týče silové připravenosti, bude na tom lépe než Pudilová. Potvrzené výkony jako třeba 130 dřep a 120 bench, o tom si může ještě nechat Lucka zdát.


Pokud se podíváme na techniku v postoji, kolikrát se zdá, že u toho Lucie téměř nepřemýšlí, tvrdost ji však odepřít nemůžeme. Kurz 1.10 na Pudilovou se nám dnes nelíbí. Tereza má navíc zkušenosti z boxu, dva zápasy ze tří ukončila na TKO. V sobotu zkusíme překvapení v kurzu 5.70. Bledá má šanci, aby srazila kariéru Pudilové na úplné dno!

Pudilová Lucie vs. Bledá TerezaDalší články