Sleduj nás

Oktagon přepisuje rekordy a překvapí dvěma Štvanicemi za sebou! Jeden turnaj v pátek, druhý v sobotu

Oktagon přepisuje rekordy a překvapí dvěma Štvanicemi za sebou! Jeden turnaj v pátek, druhý v sobotuFOTO: OKTAGON MMA

OKTAGON MMA připravuje historický krok a uspořádá na konci července rovnou dva po sobě jdoucí turnaje na magické Štvanici! První se koná v pátek a druhý v sobotu, konkrétně 28. a 29. července.

To tu ještě nebylo! Před týdnem organizace OKTAGON oznámila, že pokud se vstupenky na Štvanici vyprodají za sto hodin, připraví překvapení. Zatímco první turnaj ještě není zcela vyprodán, zájem fanoušků je tak velký, že se organizace rozhodla udělat historický krok a uspořádat dva turnaje po sobě.

Oktagon přepisuje rekordy

Tím naváže na rekordní Oktagon 43, který se konal nyní v O2 areně, a přinese fanouškům letní dvojitou zábavu.

Ondřej Novotný, jeden ze zakladatelů Oktagonu, v pátek večer oznámil na Instagramu radostnou zprávu a nutno uznat, že tohle si opravdu zaslouží respekt: "Za sto hodin jsme téměř vyprodali Štvanici, zbývá méně než tisíc vstupenek. To je pro nás důkaz, že každý by chtěl být na Štvanici, a proto vám to umožníme. Poprvé v historii uspořádáme dva turnaje ve dvou dnech. Vstupenky na páteční Štvanici budou v prodeji v neděli nebo v pondělí."

Štvanice je známá pro své bitevní atmosféry a klec postavenou na centrálním tenisovém dvorci, obklopenou tribunami. "Toto je to, co přináší léto! Připrav se na letní drinky, adrenalinové emoce a především na nejatraktivnější domácí MMA scénu poslední sobotu v červenci," zvala organizace fanoušky na sobotní turnaj.


Nyní se tato pozvánka vztahuje i na pátek. "Ceny vstupenek snížíme, aby si je mohli dovolit i ti, kteří váhali. Chápeme, že je to investice, a proto se snažíme umožnit co nejvíce lidem zúčastnit se akce. To platí jak pro VIP vstupenky, tak pro běžné vstupenky. Kvalita show však zůstane stejně vysoká. Máme skvělé zápasy a věřím, že si je společně užijeme. Těšíme se na vás," dodal Novotný.


Další články