Sleduj nás

Oktagon - Peňáz Matěj - Hrkal Matěj

Oktagon - Peňáz Matěj - Hrkal Matěj

OKTAGON Underground má na prvním turnaji zajímavě poskládanou kartu, ze které vyčnívá hned několik opravdu top zápasů. Do této kategorie se určitě dá zařadit souboj dvou Matějů -  Hrkala a Peňáze. 

Druhý jmenovaný se dokázal prosadit v obrovské konkurenci organizace Glory a momentálně drží fantastickou šestou příčku v žebříčku střední váhy. Jediný, kdo jej v prestižní lize dokázal porazit, je Donovan Wisse. Ostatní tři soupeře Matěj knockoutoval! Celkově má Matěj „Money“ Peňáz bilanci třiadvacet výher a tři porážky, z toho dvanáct vítězství získal knockoutem.

Peňáz Matěj vs. Hrkal Matěj


Jeho sobotní soupeř Matěj „Titán“ Hrkal zatím sbíral zkušenosti na poli amatérských MMA zápasů u nás a na světovém turnaji WMMAA. Do tohoto duelu půjde s rekordem devět výher a dvě porážky. Na české amatérské scéně je brán jako jednička střední váhy a do zápasů jej vede zkušený kouč Petr Kníže.

Každý, kdo očekával, že o souboj s mašinou z Glory nebude velká přetahovaná, musel být překvapený prohlášením Matěje Hrkala. Ten si svěřence Tomáše Hrona sám vyžádal a je tedy jasné, že si na něj věří. Podle nás je tato víra přehnaná a v sobotu večer uvidíme nekompromisní vítězství těžkými zápasy prověřeného Peňáze.


Hrkal je sice v kleci jako doma, ale Peňáz disponuje perfektním pohybem a své soupeře rozebírá s chirurgickou přesností. Kurz na výhru Matěje Peňáze je pouhých 1.15, ale je to střela na jistotu. Zápasy můžete sledovat živě zde.


Další články