Sleduj nás

Oktagon - Peňáz Matěj - Dvořáček Adam

Oktagon - Peňáz Matěj - Dvořáček Adam

Hvězda Glory Matěj Peňáz dokázal v prvním kole pyramidy OKTAGON Underground s přehledem umlčet vyzyvatele Hrkala a nyní jej v českém semifinále čeká další mladá puška Adam Dvořáček.

Ten sice neuspěl v úvodním kole, když nestačil na Jakuba Klaudu, ale sympatický výkon mu vynesl místo mezi náhradníky. Nyní díky zranění Zdeňka Polívky dostane šanci na reparát. Nutno ale uznat, že s ještě nepříjemnějším soupeřem než na úvod. Matěj Money Peňáz jasně předvedl, jak vypadá postoj na úrovni světové extratřídy a neměl ani nejmenší problém s pravidly Undergroundu.

 Od Adama Dvořáčka se určitě nedá očekávat, že by dokázal Peňáze potrápit strhy, a proto se bude muset spolehnout jen na svou odolnost, kterou předvedl už v zápase s Klaudou. I tak nás pravděpodobně čeká velmi jednostranná záležitost, čemuž odpovídá kurz 1.03 na výhru Matěje Peňáze. Trochu zajímavější je sázka na Peňázovo ukončení zápasu před limitem v kurzu 1.28.


Další články

Už neprodáváš a nedoručuješ! Novotný bez servítků zúčtoval s padající marketingovou silou slovenského bijce

Léta patřili k těm nejzářivějším hvězdám vyprodaných arén, ale najednou vám šéf vpálí přímo do očí, že vaše hodnota padá strmě dolů. Přesně tohle vystřízlivění zažil Samuel „Pirát“ Krištofič. Šéf Oktagonu Ondřej Novotný otevřeně popsal krach vzájemných jednání. Slovenský bojovník podle něj ztratil dřívější tah na branku, klesla mu sportovní forma i prodeje, a proto v organizaci definitivně končí.

Už neprodáváš a nedoručuješ! Novotný bez servítků zúčtoval s padající marketingovou silou slovenského bijce

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu

Květnový galavečer Fight Night Challenge 11 slibuje nejen tvrdé bitvy, ale i parádní show. O tu se na tiskové konferenci postarali Ondřej „Spejbl“ Hutník a Attila Végh. Český trenér svého slovenského soupeře nejprve nařkl ze zápasení čistě pro peníze a následně celou halu odzbrojil naprosto bizarním dárkem v podobě luxusního, ale již nošeného trička.

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu