Sleduj nás

Oktagon - Paradeiser Ronald - Brichta Leoš

Oktagon - Paradeiser Ronald - Brichta Leoš

Na akci Oktagon 14 v Bratislavě uvidíme zajímavý zápas, o který se postará Paradeiser Ronald - Brichta Leoš. Už jména nám napovídají, že se bude jednat o tvrdý souboj plný rychlých přestřelek. Leo Brichta se vrátil po dlouhém zranění a už na Štvanici ukázal, že to s návratem myslím opravdu vážně. Rozebral soupeře z Brazílie, ale ještě důležitější je, že předvedl velmi pohledný výkon. Paradeiser Ronald je také zkušený borec, ale na Oktagonu 12 ho porazil nečekaně Legierski. Na zápas s Brichtou tak musel kývnout.

Leo Brichta se konečně vyléčil ze zranění a nechal se slyšet, že nyní dá do MMA opravdu vše. Prvním razantním krokem, který učinil, byl odchod z práce. O motivaci má zcela jistě postaráno, protože MMA scéna jde v České republice vzhůru. I výkony pak potvrzují, že by mohl pomýšlet na vyšší zahraniční angažmá. Co tedy brání se vydat na cestu bojovníka? Tentokrát je to Paradeiser Ronald, který minule zaváhal a prohrál. Legierski mu uštědřil tvrdou lekci, takže je jasné, že se na tento zápas připraví ještě lépe. I když si vedení Oktagonu představovalo tento fight v pozdějším období, dojde na něj už nyní.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pokud si máme vybrat tip na tento duel, volíme Brichtu v kurzu 1.60. Momentálně nám připadá po zranění a první výhře více hladovější a měl by být i lépe připraven. Těží také z velké škály amatérských zápasu, které absolvoval ještě dříve, než přišla tak velká popularita MMA.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži