Sleduj nás

Oktagon - Paradeiser Ronald - Brichta Leoš

Oktagon - Paradeiser Ronald - Brichta Leoš

Na akci Oktagon 14 v Bratislavě uvidíme zajímavý zápas, o který se postará Paradeiser Ronald - Brichta Leoš. Už jména nám napovídají, že se bude jednat o tvrdý souboj plný rychlých přestřelek. Leo Brichta se vrátil po dlouhém zranění a už na Štvanici ukázal, že to s návratem myslím opravdu vážně. Rozebral soupeře z Brazílie, ale ještě důležitější je, že předvedl velmi pohledný výkon. Paradeiser Ronald je také zkušený borec, ale na Oktagonu 12 ho porazil nečekaně Legierski. Na zápas s Brichtou tak musel kývnout.

Leo Brichta se konečně vyléčil ze zranění a nechal se slyšet, že nyní dá do MMA opravdu vše. Prvním razantním krokem, který učinil, byl odchod z práce. O motivaci má zcela jistě postaráno, protože MMA scéna jde v České republice vzhůru. I výkony pak potvrzují, že by mohl pomýšlet na vyšší zahraniční angažmá. Co tedy brání se vydat na cestu bojovníka? Tentokrát je to Paradeiser Ronald, který minule zaváhal a prohrál. Legierski mu uštědřil tvrdou lekci, takže je jasné, že se na tento zápas připraví ještě lépe. I když si vedení Oktagonu představovalo tento fight v pozdějším období, dojde na něj už nyní.


Pokud si máme vybrat tip na tento duel, volíme Brichtu v kurzu 1.60. Momentálně nám připadá po zranění a první výhře více hladovější a měl by být i lépe připraven. Těží také z velké škály amatérských zápasu, které absolvoval ještě dříve, než přišla tak velká popularita MMA.Další články