Sleduj nás

Oktagon Ostrava: Kozma vs. Krištofič - Informace a fight card

Oktagon Ostrava: Kozma vs. Krištofič - Informace a fight card

Po úspěchu v pražské O2 aréně bude další zastávkou organizace OKTAGON MMA - již podruhé - Ostrava. 

Největším tahákem Oktagonu 11, který se koná 16. března v Ostravě, bude bezesporu souboj o titul ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. David Kozma si pás šampióna vydobyl v minulém zápase proti Gáboru Borárošovi a vystoupal tak na pomyslný trůn. 

Kromě zmíněného zápasu mezi Davidem Kozmou a Samuelem Pirátem Krištofičem nebudou chybět ani další hvězdy Oktagonu. Miloš Petrášek se do Ostravy vrátí po nečekané porážce. Na Fight Card Oktagonu 11 bude například i Robo Pukač a Radovan Ukšrt.


OKTAGON 11 Ostrava

David Kozma (24-10) vs. Pirát Krištofič (10-2)

Hlavní tahák známe už od samotného oznámení turnaje, a sice titulovou bitvu ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. Šampion druhé série show OKTAGON Výzva, Pirát Krištofič, se hned v úvodním promo videu pojmenoval jako „Nový Král Welteru“ a pobouřil tím celou domácí scénu.


Kozma si s tím příliš velké starosti nedělá. Pozici krále domácí welterové váhy si totiž vydobyl suverénními 12 výhrami v řadě a odevzdat titul Pirátovi rozhodně nehodlá.

A i když do turnaje zbývá ještě poměrně dost času. Už teď známe velkou část startovky a bojovníky, kteří se divákům v devítitisícové Ostravar aréně představí.

Radovan Úškrt (5-2) vs. Máté Kertesz (5-1)

Hned první oznámený zápas vzbudil velké pozdvižení. Své síly v kleci totiž poměří obývaný slovenský bomber Rado Úškrt a maďarský super-talent Kertesz.


Robo Pukač (13-5-1) vs. Tomáš Kužela (25-21)

Český Thor se vrací zpět do akce a vůbec poprvé v OKTAGONU. Jeho kladivům a tvrdému stylu bude čelit slovenský diamantový čávo Robo Pukač, který v O2 aréně předvedl vítězný návrat po dlouhé pauza.

Miroslav Brož (8-0) vs. Milan Ďatelinka (5-4)

Neporažený Miroslav Brož bude v Ostravě hájit své čisté a perfektní skóre 8-0. Jeho prvním červeným políčkem a škraloupem na rekordu by se rád stal slovenský oblíbenec Ďatelinka. Ten začíná novou etapu své kariéry a posilněn dominantním vítězstvím si věří i na Brože.

Andrés Raška (7-6) vs. Václav Mikulášek (4-5)

Chybět nebude ani hezky pikantní bitva o Ostravu! Tu svedou dva tábory a nesmiřitelní rivalové. Na jedné straně semifinalista druhé série show OKTAGON Výzva Andrés Raška a na straně druhé rodák z Ostravy Václav Mikulášek.

Martin Buday (5-1) vs. Viktor Pavlíček (4-0)

Zápas o místo v titulovém duelu těžkých vah s Michalem Martínkem. Svou šanci bude chtít využít nejnadějnější slovenská těžká váha Martin Buday, který si pod křídly Attily Végha drží skvělou formu v podobě čtyř vítězství v řadě. Jeho titulové naděje hodlá pohřbít český šampion Pavlíček.

Lukáš Pajtina (3-3) vs. Michal Konrád (5-3)

Tradiční československá bitva dvou generací show OKTAGON Výzva. Miláček fanoušků Lukáš Pajtina bude chtít pomstít kamaráda a dostat se zpět do vítězného sedla, v kterém po vítězství v O2 aréně sedí Michal Konrád.

Na moravskoslezské půdě se dále představí i šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý, oblíbený Miloš Petrášek nebo i nový přírůstek OKTAGONu „Jay Jay“ Gottvald a rozhodně se máme na co těšit.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA