Sleduj nás

Oktagon - Muradov Makhmud - Uda Alberto

Oktagon - Muradov Makhmud - Uda Alberto

Premiéra v organizaci Oktagon čeká Macha Muradova. Jeden z nejlepších bojovníků na české scéně jde za svým snem v podobě UFC a tak by rád zaknihoval další výhru, která by mu mohla pootevřít dveře mezi elitu. Bojovník s uzbeckými kořeny vyhrál už devětkrát v řadě, jeho souboje jsou navíc mimořádně atraktivní a často končí před časovým limitem.

Tentokrát poměří síly s Brazilcem se zkušenostmi z UFC, což bude výzva. Alberto Emiliano UDA Pererira je skvělý na zemi, kam se pokusí boj dostat. Ve svých 34 letech má obrovské zkušenosti, bilanci (13:3) kazí snad jen poslední porážka na GFC s Fakhretdinovem. Muradov si způsob boje příliš nevybírá, ale rád je aktivní, někdy pro fanoušky zařadí i nějakou parádu. V poslední době se jeho poznávacím znamením stalo naskočené koleno, které rád používá.


Rovněž Muradov není žádný zelenáč, v 29 letech má už odbojováno 26 duelů s bilancí (20:6). Muradov potřebuje, aby se o jeho zápasech mluvilo v MMA kruzích, respektive byly viděny na sítích a tak opět půjde do zápasu s cílem zvítězit před limitem, což ale nebude nyní tak lehké. Brazilec je nesmírně odolný, v průběhu zápasu může mít v určitých pasážích i navrch. Duel skončí na body.


Zápas si můžete vsadit u Fortuny zde!


Další články