Sleduj nás

Oktagon - Legierski Mateusz - Bahník Jakub

Oktagon - Legierski Mateusz - Bahník Jakub

Polskou kometu Mateusze Legierskiho čeká třetí prověrka v organizaci OKTAGON, kterou bude svěřenec Patrika Kincla - Jakub Bahník. Ten do tohoto zápasu půjde s bilancí pěti výher a tři porážky, kdy 80 % vítězství získal knockoutem.

V posledních zápasech nabral výbornou formu a získal tři vítězství v řadě. V OKTAGONu zvládl úspěšnou premiéru letos v létě na OKTAGONu 13. Michala Konráda vyřídil parádním zvedákem v polovině prvního kola.

Legierskiho první soupeř v OKTAGONu byl shodou náhod také Michal Konrád. Polák vzal tento zápas týden před turnajem jako náhradník a uvedl se suverénním vítězstvím TKO na konci prvního kola. Další na řadu přišel velký slovenský talent Ronald Paradeiser na OKTAGONu 12. Ten sice první kolo přežil, ale skončil knockoutovám v kole druhém. Mateusz tím posunul svůj rekord na čtyři vítězství, kdy třikrát vyhrál KO a jednou submisí. Na svého přemožitele stále čeká a podle nás to tak bude i po následujícím zápase.

Dynamit Legierski ukázal v předchozích zápasech obrovskou tvrdost. Údery Paradeisera s ním absolutně neotřásly a sám dokáže výborně kombinovat wrestling s postojem. Bahník je vynikající boxer, ale Polák si v případě problémů v postoji pomůže strhem a na zemi by měl dominovat. Sázíme na zatím neporaženého borce Mateusze Legierskiho v kurz 1.53.Další články