Sleduj nás

Oktagon - Krištofič Samuel - Čepo Vlastislav

Oktagon - Krištofič Samuel - Čepo Vlastislav

V sobotu se odehrají finále OKTAGONu Underground i na slovenské straně a největší díl pozornosti se upírá na váhovou kategorii do devadesáti kilogramů, kde si to rozdají Vlasto Čepo a Samuel Krištofič.

Oba borci se dostali do finále rozdílnou cestou. Čepo nejprve vystřelil z klece Patrika Jevického a v semifinále stejně suverénním způsobem uzemnil Erika Tlkance. Pirát měl však v prvním kole těžšího soupeře i průběh zápasu. S dvoumetrovým thaiboxerem Benkem svedl tříkolovou bitvu, kterou převážil na svou stranu hlavně díky úspěšným takedownům. V dalším kole narazil na Lukáše Eliáše, kterému naložil i díky benevolenci rozhodčího již v prvním kole.

Nyní si to partneři z bratislavského Chaos Gymu rozdají o možnost vyzvat v super-finále Matěje Peňáze. I když většinu fanoušků uchvátil Čepo a jeho pumelice v malých rukavicích, naše redakce věří více Pirátovi. Ten má mnohem prověřenější wrestling a na každého soupeře si dokáže připravit fungující taktiku. Pokud se mu podaří přežít začátek zápasu, kdy na něj Čepo pravděpodobně vlítne, půjdou jeho šance na vítězství strmě nahoru. Očekáváme dlouhý zápas, který svou všestranností přetaví v důležitou výhru Pirát. Kurz na vítězství Krištofiče je 1.84.


Další články