Sleduj nás

Oktagon - Konrád Michal - Bahník Jakub

Oktagon - Konrád Michal - Bahník Jakub

Souboj dvou bojovníků nacházející se v rozdílné pozici, to je zápas mezi Michalem Konrádem a Jakubem Bahníkem. Prvně jmenovaný utržil v Ostravě na OKTAGONu 11 těžkou porážku od Poláka Mateusze Legierskiho a potřebuje se vrátit na vítěznou vlnu. Jakub Bahník je oproti tomu po dvou výhrách v řadě nahoře a návrat do OKTAGONu si chce náležitě užít. Bilanci má momentálně 4 výhry a 3 porážky, kdy 75 % výher získal KO. Letos jej na Štvanici bude čekat již třetí zápas. Nejprve v březnu na XFN 17 dokázal přetlačit na body velké jméno muay thai scény Matouše Kohouta a před dvěma týdny ukončil na galavečeru PFN nebezpečného Ukrajince Ivana Vulchina.

Michal Miquel Konrád poslední prohrou upravil svůj rekord na 4 výhry a 5 porážek, 50 % vítězství získal submisí. Překvapivá porážka od Legierskiho získala po dalším Polákově vítězství jiný rozměr. Legierski dokázal s přehledem ukončit i talentovaného Paradeisera a je jasné, že to bude opravdu těžký soupeř pro všechny na tuzemské scéně. Michal půjde do tohoto zápasu extrémně motivovaný. Upravil svůj tréninkový proces a na poslední část přípravy vyrazil do Thajska, kde v Tiger Gymu po boku hvězd UFC nasával vítěznou mentalitu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

I když to sázkové kanceláře vidí opačně, pro nás je favorit zástupce Gorila MMA, tedy Michal Konrád. V postoji by měl být zápas vyrovnaný, ale pokud se podaří Michalovi dostat Bahníka na zem, měl by mít navrch. Další důležitý faktor může být délka přípravy. Konrád na tento zápas dře již dva měsíce a bude mít za sebou plnohodnotný kemp, Jakub půjde do klece přesně měsíc po minulém zápase, což není ideální. Očekáváme dlouhý zápas a sázíme Konráda v kurzu 2.5.Další články