Sleduj nás

Oktagon - Klein Ludovít - Joao Paulo Rodrigues de Souza

Oktagon - Klein Ludovít - Joao Paulo Rodrigues de Souza

Největší slovenskou naději na UFC Lájoše Kleina čeká na OKTAGONu 14 další brazilská prověrka jeho schopností. V dost možná posledním zápase, který v tuzemské organizaci absolvuje, se mu postaví zkušený Joao de Souza. Ten má na svém kontě 37 výher a 17 porážek, kdy 46 % vítězství získal na body. Tento 38letý veterán není v posledních letech příliš aktivní, za posledních 5 let měl jen 2 zápasy, ale oba zvládl dovést do vítězného konce na body.

Lájoš se naposledy předvedl na OKTAGONu 12, kdy měl proti sobě nebezpečného Williana Limu, který si do Bratislavy přivezl působivou bilanci 13 výher a 1 porážka. Tento rekord mu ale vydržel pouze polovinu prvního kola, kdy Klein perfektně trefil kombinaci přední - zadní a bylo po zápase. Upravil tak svoje statistiky na 14 výher a 2 porážky, kdy 57 % vítězství získal submisí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Favorita tohoto utkání není třeba příliš hledat. Klein míří do UFC a Souza do sportovního důchodu. Průběh zápasu tomu bude odpovídat. Klein těží ze své dynamičnosti a rychlosti, což jsou přesně ty věci, které Souzovi v posledním zápase, který měl na GFC 64, chyběly. Předvedl sice dobrou kontrolu na zemi i na pletivu, ale těžko zvládne udržet mnohem silnějšího slovenského junáka. Kurzy odpovídají kvalitě Brazilce a jediné, co má smysl si zahrát, je výhra Kleina před limitem za 1.41.


Další články