Sleduj nás

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Na turnaji Oktagon Undergraund uvidíme velice zajímavý duel mezi MMA borcem Janem Jankou a Muay Thai zápasníkem Matějem Kozubovským.

Zde vidíme jako jasného favorita Matěje Kozubovského, který sice není tak známý na tuzemské scéně, ale i tak patří mezi top zápasníky. Momentálně je českou jedničkou v organizaci WASO, kde o titul doslova přejel velice kvalitního borce Daniela Vítovce.

Dále je profesionálním mistrem Evropy v Muay Thai. Řadu dalších úspěchů i vítězství získal v Česku i zahraničí. Třeba v minulém roce absolvoval i několik profesionálních zápasů v prestižní ruské organizaci Tatneft. Jeho hlavním trenérem je česká legenda Luboš Šuda, pod kterým trénuje v Pitbull Gymu v Kralupech nad Vltavou.

Jan Janka je MMA zápasník pod organizací Oktagon. Jeho bilance je nyní osm výher a šest porážek. Momentálně drží smutnou šnůru čtyř proher v řadě. Jeho poslední výhra už začíná být dosti vousatá, protože je z roku 2017, kde se mu podařilo knockoutovat Matouše Kohouta, který je i nyní součástí Oktagon pyramidy.

Janka se v postoji nemůže s Matějem měřit. Kozubovský má i výškovou převahu a výhodu v rozpětí paží. Pravidla zde sedí spíše postojářům a neumíme si představit, jak by jej měl Janka ohrozit. Kozubovský za poslední roky roste ke špičce, Janka se pomalu propadá. Kurz 1.55 bereme. Tento zápas můžete sledovat živě zde.Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada