Sleduj nás

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Na turnaji Oktagon Undergraund uvidíme velice zajímavý duel mezi MMA borcem Janem Jankou a Muay Thai zápasníkem Matějem Kozubovským.

Zde vidíme jako jasného favorita Matěje Kozubovského, který sice není tak známý na tuzemské scéně, ale i tak patří mezi top zápasníky. Momentálně je českou jedničkou v organizaci WASO, kde o titul doslova přejel velice kvalitního borce Daniela Vítovce.

Dále je profesionálním mistrem Evropy v Muay Thai. Řadu dalších úspěchů i vítězství získal v Česku i zahraničí. Třeba v minulém roce absolvoval i několik profesionálních zápasů v prestižní ruské organizaci Tatneft. Jeho hlavním trenérem je česká legenda Luboš Šuda, pod kterým trénuje v Pitbull Gymu v Kralupech nad Vltavou.


Jan Janka je MMA zápasník pod organizací Oktagon. Jeho bilance je nyní osm výher a šest porážek. Momentálně drží smutnou šnůru čtyř proher v řadě. Jeho poslední výhra už začíná být dosti vousatá, protože je z roku 2017, kde se mu podařilo knockoutovat Matouše Kohouta, který je i nyní součástí Oktagon pyramidy.

Janka se v postoji nemůže s Matějem měřit. Kozubovský má i výškovou převahu a výhodu v rozpětí paží. Pravidla zde sedí spíše postojářům a neumíme si představit, jak by jej měl Janka ohrozit. Kozubovský za poslední roky roste ke špičce, Janka se pomalu propadá. Kurz 1.55 bereme. Tento zápas můžete sledovat živě zde.Další články