Sleduj nás

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Na turnaji Oktagon Undergraund uvidíme velice zajímavý duel mezi MMA borcem Janem Jankou a Muay Thai zápasníkem Matějem Kozubovským.

Zde vidíme jako jasného favorita Matěje Kozubovského, který sice není tak známý na tuzemské scéně, ale i tak patří mezi top zápasníky. Momentálně je českou jedničkou v organizaci WASO, kde o titul doslova přejel velice kvalitního borce Daniela Vítovce.

Dále je profesionálním mistrem Evropy v Muay Thai. Řadu dalších úspěchů i vítězství získal v Česku i zahraničí. Třeba v minulém roce absolvoval i několik profesionálních zápasů v prestižní ruské organizaci Tatneft. Jeho hlavním trenérem je česká legenda Luboš Šuda, pod kterým trénuje v Pitbull Gymu v Kralupech nad Vltavou.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jan Janka je MMA zápasník pod organizací Oktagon. Jeho bilance je nyní osm výher a šest porážek. Momentálně drží smutnou šnůru čtyř proher v řadě. Jeho poslední výhra už začíná být dosti vousatá, protože je z roku 2017, kde se mu podařilo knockoutovat Matouše Kohouta, který je i nyní součástí Oktagon pyramidy.

Janka se v postoji nemůže s Matějem měřit. Kozubovský má i výškovou převahu a výhodu v rozpětí paží. Pravidla zde sedí spíše postojářům a neumíme si představit, jak by jej měl Janka ohrozit. Kozubovský za poslední roky roste ke špičce, Janka se pomalu propadá. Kurz 1.55 bereme. Tento zápas můžete sledovat živě zde.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži