Sleduj nás

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Oktagon - Janka Jan - Kozubovský Matěj

Na turnaji Oktagon Undergraund uvidíme velice zajímavý duel mezi MMA borcem Janem Jankou a Muay Thai zápasníkem Matějem Kozubovským.

Zde vidíme jako jasného favorita Matěje Kozubovského, který sice není tak známý na tuzemské scéně, ale i tak patří mezi top zápasníky. Momentálně je českou jedničkou v organizaci WASO, kde o titul doslova přejel velice kvalitního borce Daniela Vítovce.

Dále je profesionálním mistrem Evropy v Muay Thai. Řadu dalších úspěchů i vítězství získal v Česku i zahraničí. Třeba v minulém roce absolvoval i několik profesionálních zápasů v prestižní ruské organizaci Tatneft. Jeho hlavním trenérem je česká legenda Luboš Šuda, pod kterým trénuje v Pitbull Gymu v Kralupech nad Vltavou.

Jan Janka je MMA zápasník pod organizací Oktagon. Jeho bilance je nyní osm výher a šest porážek. Momentálně drží smutnou šnůru čtyř proher v řadě. Jeho poslední výhra už začíná být dosti vousatá, protože je z roku 2017, kde se mu podařilo knockoutovat Matouše Kohouta, který je i nyní součástí Oktagon pyramidy.

Janka se v postoji nemůže s Matějem měřit. Kozubovský má i výškovou převahu a výhodu v rozpětí paží. Pravidla zde sedí spíše postojářům a neumíme si představit, jak by jej měl Janka ohrozit. Kozubovský za poslední roky roste ke špičce, Janka se pomalu propadá. Kurz 1.55 bereme. Tento zápas můžete sledovat živě zde.



Další články

Hvězdné manýry bojovníků štvou už i manažery! Šéf Oktagonu kritizuje přehnané požadavky

Sestavit atraktivní startovní listinu pro turnaje smíšených bojových umění připomíná občas spíše řešení složité matematické rovnice než sportovní management. Spolumajitel organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný nechal fanoušky nahlédnout pod pokličku své každodenní práce a postěžoval si na rostoucí požadavky i manýry některých bojovníků, ze kterých už šediví i jejich vlastní zástupci.

Hvězdné manýry bojovníků štvou už i manažery! Šéf Oktagonu kritizuje přehnané požadavky

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Dvojitá infekce a měsíce utrpení konečně končí. Talentovaný střelec vyhlíží návrat do arény

Těžké časy plné antibiotik a promarněných šancí jsou definitivně minulostí, pročež se jeden z nejvýraznějších tuzemských bojovníků chystá znovu ovládnout klec. Elitní postojář Matěj Peňáz překonal dvojitou stafylokokovou infekci a po více než roční nucené pauze hlásí, že do tří měsíců opět navlékne zápasnické rukavice.

Dvojitá infekce a měsíce utrpení konečně končí. Talentovaný střelec vyhlíží návrat do arény