Sleduj nás

Oktagon - Fodor František - Dauliatov Aziz

Oktagon - Fodor František - Dauliatov Aziz

Oktagon Prime uvidí i velice vyrovnané utkání, kde se jen těžko tipuje vítěz. Fodor František i Dauliatov Aziz byli ve svých minulých bitvách úspěšní a nyní je čas ukázat, kdo z těchto dvou je tím lepším.

František Fodor se nám naposledy ukázal na akci Oktagon Prime 2, kde si poradil se slabým Daňkem. Ještě před touto akcí se podíval na Oktagon 10, kde však prohrál. Michal Konrád se postaral o prohru slovenského bijce na body. Jeho aktuální bilance je 7-5 a pokud nepočítáme Daňka, který ho příliš neprověřil, poslední vítězství je z roku 2016, kdy ve druhém kole ukončil Jakuba Bahníka pákou na rameno.

Aziz Dauliatov má však úplně jiné zápasové vytížení. V roce 2018 byl v oktagonu rovnou čtyřikrát, kde si připsal dvě prohry a dvě vítězství. Pod značkou Oktagon MMA byl však neúspěšný. Nad jeho síly byli Ronald Paradeiser a Marek Bartl. Oba však patří k tomu lepšímu, takže se není za co stydět. V roce 2019 ale porazil Martina Muchu, kde ukázal svou houževnatost.


Pokud zde máme oba bojovníky srovnat, Fodor je sice tím zkušenějším, ale Dauliatov tím vytíženějším. Přikláníme se k vyššímu kurzu, který drží František a 1.95 na jeho vítězství jasně bereme.


Další články