Sleduj nás

Oktagon - Dvořáková Tereza - Marčišová Paula

Oktagon - Dvořáková Tereza - Marčišová Paula

Jediný superfight pátého OKTAGONu Underground, který obstarají zástupkyně něžného pohlaví, nabídne bitvu dvou poražených ze semifinále. I když holky dopadly ve výsledku obě stejně, tak dojem, který zanechaly, byl diametrálně odlišný.


Tereza Dvořáková svedla před čtrnácti dny s favorizovanou Magdalenou Šormovou vyrovnaný duel a odcházela s těsnou prohrou na body. Paula Marčišová si před týdnem proti Lucii Szabové absolutně neškrtla a po dvaadvaceti vteřinách musela odklepat precizně utažené škrcení. Nyní dostane šanci na reparát a možnost ukázat, že je v ní více než předvedla v prvním zápase.


I když to sympatické blondýnce ze srdce přejeme, očekáváme velké bití, které se od Vepřouna snese na její hlavu. Dvořáková je zkušenostmi a tvrdostí úplně jinde než začínající Marčišová a tento rozdíl se musí zákonitě projevit. Tereza si navíc osahala zápasení v malých rukavicích a nyní bude zasahovat ještě přesněji než v semifinále.


Očekáváme jasnou výhru české zástupkyně a pokud Marčišová vydrží tři kola, bude to pro ní velký úspěch. Kurz na Terezu Dvořákovou je 1.20.


Další články