Sleduj nás

Oktagon - Dvořák Lukáš - Langer Pavol

Oktagon - Dvořák Lukáš - Langer Pavol

Na Oktagonu Prime se představí další talentovaný borec, který je v MMA stále neporažen. Lukáš Dvořák, který se dlouhá léta věnoval Muay Thai, přesedlal na MMA, kde si začíná budovat své jméno a slušnou pozici. Už 15. února se mu postaví slovenský bijec Langer Pavol, který je sice zkušenějším zápasníkem, ale český zástupce je i tak favoritem s kurzem 1.45.

Lukáš Dvořák se může chlubit několika tituly z Muay Thai. Minulý rok byl pro něj klíčový, jelikož začal trénovat po boku Andrého Reinderse a nástup do nejlepší organizace Oktagon MMA na sebe nenechal dlouho čekat. Dvořák si již zkusil zápasit pod XFN, Fusion Fight Night i zmiňovaným Oktagonem. V MMA má tak zatím celkově čtyři zápasy, všechny skončily před limitem a byly pro něj úspěšné.

Pavol Langer už má také něco za sebou. Jeho aktuální bilance je však 8-7 a aktivně zápasil především v roce 2016. Ty následující roky absolvoval vždy pouze jednu bitvu, což může být překážkou, jelikož MMA vyžaduje maximální vytížení a aktivitu v oktagonu. Langer před rokem porazil Tomáše Pelešku, na Dvořáka to ale letos stačit nebude.


Další články